Наверх
Меню
Меню
Событие
30/04
Відкриття персональної виставки живопису художниці проекту Slava Frolova - Group Тетяни Русецької «Вихід із чорного»
Афіша Тетяна Русецька Вихід із чорного 30 квітня.jpg
Афіша Тетяна Русецька Вихід із чорного 30 квітня.jpg

Відкриття персональної виставки живопису художниці проекту Slava Frolova - Group Тетяни Русецької «Вихід із чорного»

З питань акредитації та додаткового інформування:

e-mail: slavassistant@gmail.com

моб. (096) 694 60 59 Чернега Тетяна (Slava Frolova-Group)

 

2015 30 квітня в Музеї «Духовні Скарби України» відбудеться відкриття персональної виставки художниці проекту Slava Frolova-Group Тетяни Русецької "Вихід із чорного".

Проект «Вихід із Чорного» - це своєрідна теорія «Великого вибуху», коли доводиться стиснутися до найдрібнішої частинки та сконцентрувати в собі весь спектр відчуттів. А далі виплеснути у Всесвіт безмірне розмаїття щирої інформації і вирватись з чорної діри, не згораючи дотла. Ми народилися заново і створили свій новий світ миру та краси. Це наш світ, наш пошук самоідентифікації.

Роботи Тетяни Русецької експонувалися у багатьох галереях Києва (Мистецький Арсенал, Музей «Духовні скарби України», М17, Інститут проблем сучасного мистецтва, АРТ-ПІКНІК Слави Фролової). Восени 2014 роботи Тетяни були відправлені до Америки в рамках проекту програми Fulbright Ukraine. У 2014 пройшла однойменна персональна виставках в галереї Парсуна (м.Київ).

Більше про художницю та її роботи: http://sf-g.com/index/artists/album/425/t/0

Дати проведення: 30 квітня – 14 травня

Місце проведення: Музей «Духовні скарби України», вул. Десятинна, 12 (Новий зал)

Проект презентує: живопис / майстер-класи / інсталяції / відео / кіно

В програмі :

30 квітня (четвер) Відкриття 19.00 – відкриваємо експозицію знайомством з художницею, відео-інсталяцією та розмовами під червоне вино

2 травня (субота) 14:00 майстер-клас по іконопису від художниці *кількість місць обмежена 10-12 (віком з 12 років). Вартість МК 100 грн (враховуючи матеріали)

10 травня (неділя) 19:00 кінопоказ

14 травня (четверг) Закриття
Години роботи:

30.04 відкриття – з 19:00 до 21:00

Вт-Нд / 12:00 – 19:00

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Музей «Духовні скарби України» Приватний музей у Києві засновано київським лікарем-кардіологом Ігорем Понамарчук. У колекції музею представлено унікальне зібрання українського іконопису кінця XV - початку ХХ століття, а також твори всесвітньо відомої української художниці-примітивістки Марії Приймаченко. Сьогодні в окремому залі проводяться виставки картин і скульптур сучасних майстрів. Аукціони такими відомими аукціонними будинками як «Корнерс» і MacDougall Auctions, закриті покази та благодійні заходи.

Slava Frolova-Group Культурний проект Слави Фролової направлений на підтримку і просування молодих художників України. В рамках проекту ведеться виставкова діяльність, активна взаємодія з арт-центрами, галереями, арт-спільнотами і культурними проектами нашої країни, близького та дальнього зарубіжжя, а також самостійне продукування культурних заходів за участі українських художників. Окрім цього, команда SF-Group працює над створенням освітніх проектів, щоб сформувати живий інтерес до сучасного мистецтва. Одним з таких проектів є масштабний сезонний АРТ-ПІКНІК Слави Фролової на ВДНГ з платформою для реалізації творчих ідей талановитих митців різних видів мистецтва.

Акредитація ЗМІ:

slavassistant@gmail.com

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **