Наверх
Меню
Меню
Событие
30/04
Чудо. Незабаром у київській галереї!
in art 4.jpg
in art 4.jpg

Чудо. Незабаром у київській галереї!

30 квітня у галереї «Мистецька збірка відкриється новий проект Анни Валієвої «Miracle»

 

              Чудо являється нам щодня. Воно говорить знаками:  грою сонячного світла, ажурними тінями, золотим сяянням відблисків. Високе, неземне, божественне чудо приховане у тисячі буденних дрібниць – саме через це ми його і не помічаємо. Проект Анни Валієвої «Miracle» вчить заново бачити і розуміти дива.

 

              Проект  складається з серії живописних полотен та інсталяції. Він подарує глядачам відчуття легкості, ніжності і гармонії.  В нових роботах Анни Валієвої  втілене щастя, теплі хвилі кохання і справжня магія. Характерний художній стиль Анни – це м’які пастельні тони, гра світла і тіней.

                  

                                                           

              Яскраве враження справляє інсталяція – центральний образ виставки: об’ємне жіноче  обличчя в тонкому мереживі. За допомогою спеціального освітлення фігура відкидає тіні на стіни, створюючи містичний, неземний ефект. В цьому образі Анна втілила мрії про чудо, що сповнюють розум людини і проектуються в реальність. Художниця  вважає, що найбільше диво в житті – це кохання, і воно стається з усіма, хто в нього вірить.

 

              За допомогою кольору Тіфані – особливого відтінку бірюзи – художниця наповнює і передає головне почуття проекту «Miracle» – ніжність. Анна переконана, що цей колір дарує відчуття свіжості і чистоти. В ньому закладена унікальна здатність знімати втому і роздратування.                          

 

  

                 «Вивчення та відчуття Світла, який був завжди поруч зі мною, де б я не перебувала, стало основою для натхнення і народження даного проекту», – розповідає Валієва.

 

                 «Анна Валієва пише свої роботи м’яким сонячним світлом ранньої весни.  Я переконаний, що ця виставка підніме настрій навіть у самий похмурий день!», – говорить Максим Волошин, директор галереї «Мистецька збірка».

 

                 Анна Валієва – молода і вже дуже успішна українська художниця. Ще у 1999 році Анна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу Фонду культури «Нові імена України». У 2006 А. Валієва – лауреат конкурсу виставки «Рим – Київ» за підтримки ЮНЕСКО та Міністерства культури. У 2008 році Анна закінчила Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури, майстерню монументального живопису професора Н.А.Стороженко. Член Спілки художників України з 2008 р.

Учасниця ряду гучних арт-проектів, в тому числі «По версії Форбс» і арт-проекту «Батьківщина» журналу Фокус у 2014 році.

 

Відкриття відбудеться 30 квітня о 19:00

 

Виставка працює з 1 по 24 травня 2015 року

Пн, вт: вихідні; ср - нд: з 11:00 до 18:00

Галерея «Мистецька збірка»

вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір)

Тел.: 050136 47 37, 044 234 14 27, e-mail: info@artzbirka.com, www.artzbirka.com 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **