Наверх
Меню
Меню
Новость
28/04
Персональна виставка - продаж талановитого художника Андрія Аксютова пройде в «A - Gallery»
in art 6.jpg
in art 6.jpg

Персональна виставка - продаж талановитого художника Андрія Аксютова пройде в «A - Gallery»

 

Персональна виставка - продаж талановитого художника Андрія Аксютова пройде в «A - Gallery» за адресою вул. Заболотного, 37 ТРЦ ART MALL, у період з 30 квітня по 31 травня.

 

Компанія New Vision Production із задоволення представляє роботи Андрія Аксютова - художника, який є предстваником нової української творчої еліти. Роботи, які будуть представлені на виставці виконані у сучасному стилі, унікальною, авторською технікою.

Відвідувачі виставки матимуть можливість насолодитися неперевершиними, рідними серцю, пейзажами України у зовсім незвичному представленні. Відмінною рисою робіт Аксютова є гармонійне поєднання ролей сюжету картини та яскравості коліру. Полотна випромінюють радість, життеву енергію та налаштовують на спокійне, врівноважене спогладання. Картини Андрія Аксютова легко сприймаються, не потребують розтлумачення, тому що апілюють до серця та тішать очі.

 

Багатогранність таланту художника та сила ідеї, яку було увіковічено фарбами на холсті вражають та надихають, що безперечно є перемогою духовності над буденністю. Та чи не саме для цього ми намагаємося буди блище до витворів мистецтва?

 

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **