Наверх
Меню
Меню
Событие
26/05
Виставка живопису Марини Громенко та кераміки Неллі Ісупової «МОЯ НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ»
in art 2.jpg
in art 2.jpg

Виставка живопису Марини Громенко та кераміки Неллі Ісупової «МОЯ НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ»

За підтримки Київської міської державної адміністрації, департаменту культури, музею історії міста Києва

 

Виставка живопису та кераміки

«МОЯ НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ»

У музеї історії Києва, виставочна зала на 4 –му  поверсі.

Офіційне відкриття 26 травня о 17-й годині.

 

Марина Громенко. "Сонях"

 

На виставці будуть представлені живопис Марини Громенко та кераміка Неллі Ісупової.

Автори за допомогою художніх засобів сформували свою власну відповідь на питання сприйняття образу свого народу, його особливих рис, його культури та історії, інтересів, прагнення та ідеалів. Вони впевнені, що дають однозначну і зрозумілу відповідь щодо їхньої національної ідентичності. І відповідь ця:

 

Я – УКРАЇНКА.

 

У програмі – виступ гурту B&B Project.

Гостям - келих вина у подарунок

 

 

Пригощає пекарня на дровах «Сорока» - великий вибір ексклюзивного печива ручної роботи з натуральних продуктів; смачний подарунок до свят та ділових зустрічей. Пекарня «Сорока» - це вікові традиції сільських пекарів, душа справжньоїй хлібної печі на дровах , хліб на заквасках, без дріжджів і поліпшувачів.

Продукція пекарні на дровах «Сорока» - це смачно і корисно!

 

 

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7 (метро «Театральна»)

 

Марина Громенко. "Укроп"

 

Моя національна ідентифікація.

 Автор: Марина Громенко

 

  Щоби вірно самоідентифікуватися, - спитай себе, чи ти позитивно сприймаєш образ свого народу, його культуру і історію, чи поважаєш його особливі риси, інтереси, прагнення, цілі, ідеали і його територію, чи готовий ти бути патріотом своєї нації?

  Одним із засобів висвітлення ідентичності є символізм. Серед символіки, широко використовуваної українським народом у повсякденному житті,— символіка квітів. Україна - країна квітів. Любов до квітів - у крові нашого народу. Про квітучі символи народ складав  пісні, казки та легенди, вони завжди були присутні в обрядах та звичаях. Їх вишивають на національному одязі, сорочках, рушниках.

 Неможливо собі уявити ук­раїнського села без верби, без калини біля криниці, без чорнобривців і м'яти під вікном. Без квітів в Україні не обходиться жодне свято, весілля чи  хрестини. Та кожна квітка є символом.

 Що ж знаємо ми сьогодні про символіку квітів та трав у традиційних українських обрядах і звичаях? Це насамперед обереги.

 Обері́г — найдревніший амулет щастя і гаразду, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. Українці вірили, що оберіги та обрядові традиції, пов’язані з рослинним світом, мали забезпечити здоров’я, добробут сім’ї, плодючість землі та щастя.   

 Саме зображення квітів, як уособлення краси та духовної міці народу взяли за основу своєї нової експозиції художниця Марина Громенко та скульптор-керамист Неллі Ісупува.  Автори прагнули через зображення квітів та квіткових фантазій втілити у свої роботи глибокий символізм та історичний ракурс, через який вони сприймають свій народ і свою країну.

 У картинах Марини Громенко квіти – це і обереги, і воїни, і символи, що ідентифікують національну приналежність художника. Роботи виконані у сучасному авангардному стилі. Кольори і фактура, майстерність і натхнення- і з”явилися на світ полотна, на яких ростуть, квітують і дарують надію надзвичайні фантазійні зображення українських квітів- оберегів. Кожне полотно художниця умисно розділила двома контрастними кольорами – світлим і темним, що символізують боротьбу добра і зла. А центральна постать – це квітка, що уособлює в собі переможця у цій боротьбі.

 

Кераміка Неллі Ісупової

  Кераміка Неллі Ісупової, що представлена у проекті, звучить в абсолютний унісон з живописом Марини Громенко. Сама Неллі говорить: «Моя кераміка – це мої обереги. Чим більше світла у душі було при створенні кожного твору, тим сильніший його захист». Роботи майстра виконані у життєрадісному, різнобарвному сюрреалізмі. Це згусток позитивної світлої енергії, якої нам так бракує у сьогоденні.

Кожна скульптура Неллі Ісупувої та кожна квітка на полотнах Марина Громенко– е символом України, е Справжнім Національним Оберігом.

 

         

 

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **