Наверх
Меню
Меню
Событие
15/05
Літературно-мистецький захід «Весна в Плютах»
in art 3.jpg
in art 3.jpg

Літературно-мистецький захід «Весна в Плютах»

Літературно-мистецький захід «Весна в Плютах», присвячений увічненню Перемоги над нацизмом в Європі у Другій світовій війні, вшануванню бійців АТО на сході України та відзначенню Міжнародного дня музеїв

 

15 травня 2015 року о 12.00 на території архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» (відділ ЦДАМЛМ України; Київська область, Обухівський район, село Плюти, вул. Малишка, 42) відбудеться традиційний захід «Весна в Плютах», приурочений увічненню Перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні, вшануванню бійців АТО на сході України, відзначенню Міжнародного дня музеїв. Захід відбудеться за сприяння Державної архівної служби України, Української міської ради Обухівського району Київської області.

У рамках заходу відбудеться відкриття виставки документів Національного архівного фонду, присвяченої 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі «Гнів до нацизму, любов до Вітчизни», підготовленої Центральним державним архівом музеєм літератури і мистецтва України (далі – ЦДАМЛМ) на виконання Указу Президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни».

Документи, представлені на виставці, розкривають важливу роль діячів літератури та мистецтва України на шляху до Перемоги. Основа експозиції – маловідомі автографи художніх творів воєнного часу, приватне листування, щоденникові записи, фотографії, спогади та інші документи з фондів ЦДАМЛМ.

У рамках заходу також будуть презентовані музейні предмети з колекції Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».

Відвідувачі матимуть можливість ознайомитися із виставкою малюнків дітей працівників архівних установ та школярів м. Українка, які після її завершення буде передано бійцям АТО; з виробами народно-декоративного мистецтва, кошти від реалізації яких буде направлено для допомоги українським військовим на сході.

Програма заходу передбачає виступи архівістів та артистів із м. Українка.

В урочистому відкритті літературно-мистецького заходу «Весна в Плютах» візьмуть участь Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, Голова Комітету з питань культури і духовності Верховної Ради Микола Княжицький, голова Обухівської райдержадміністрації Сергій Неділько, міський голова м. Українка Павло Козирев, голова Спілки архівістів України Микола Щербак, голова Національної спілки кінематографістів України, член Громадської ради при Державній архівній службі України Сергій  Тримбач, керівники та працівники державних архівних установ.

Серед запрошених на «Весну в Плютах» – ветерани Другої світової війни, учасники АТО на сході України, журналісти, фотографи, волонтери, громадські діячі – усі, хто докладає величезних зусиль для припинення військових дій на сході України.

 

Конт. особи з питань акредитації ЗМІ:

Руденко Сергій Борисович (тел. 04572 21742, 097 3633161)

Олійник Оксана Григорівна (тел. 095 0711504, pr.csamu@gmail.com)

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **