Наверх
Меню
Меню
Новость
15/05
9.05.2015. Венеція. Флешмоб Постфактум. Снято в La Biennale di Venezia
in art 1.jpg
in art 1.jpg

9.05.2015. Венеція. Флешмоб Постфактум. Снято в La Biennale di Venezia

 

9.05.2014. Венеція. Флешмоб Постфактум.
Відповідь на питання – і є питанням. Слова – це музика. Люди – мистецтво. Літери – зміст. Усе, що не співпадає з нами – абсолют.
Ідея цього флешмобу – співпадіння невідображених світів і долі не тільки українців. Малевич – завжди для мене українець, досить багато він віддав особливо Києву. Цьогоріч – 100 років з моменту створення картини "Чорний квадрат", яка і сьогодні звучить надактуально. Нові часи – старі часи. Все по колу йде. Тому аналогія з Малевичем не співпадіння, а закономірність, можливо як цього і не прагнулось.
Ми відібрали 8 слів з книги Малевича 1916 року "Чорний квадрат" – пізнання, динаміка, людина, свідомість, клин, треш, подолання, мистецтво, які переклали англійською, як максимально зрозумілою для багатьох. Та надрукували їх на білих футболках зі спини.
Учасники флешмобу, вдягнені в ці футболки продемонстрували створення геометричних форм, як квадрат, паралелі, конус, круг, трикутник, і пряму. Демонструючи геометрію Малевича і асоціацію на утиск української держави.

 


Учасники флешмобу:
Артеменко Катерина
Довбня Ганна
Касянюк Ольга
Логов Антон
Мельниченко Катерина
Неживий Вадим
Воронкова Вікторія
Ярошевич Світлана

Куратор - Антон Логов
фото - Оля Касянюк

 

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **