Наверх
Меню
Меню
Событие
15/08
У Києві пройде благодійна акція від Kotik by Kotik, присвячена Міжнародному дню захисту тварин
in art 4.jpg
in art 4.jpg

У Києві пройде благодійна акція від Kotik by Kotik, присвячена Міжнародному дню захисту тварин

15 серпня в галереї Mystetska Zbirka відбудеться благодійний коктейль, презентація соціального міжнародного проекту любові і допомоги тваринам, а також презентація нових авторських T-Shrits від Kotik by Kotik

Гості акції зможуть придбати футболки від Kotik by Kotik з принтами героїв проекту #helpanimals, яскраві сумки та пам'ятні значки. Від 20% до 50% від вартості продукції підуть на корм для бездомних тварин.

 

Ця подія є частиною міжнародного соціального проекту на підтримку захисту тварин, ініціатором якого став художник і дизайнер Serge Payet. Старт проекту відбувся 21 липня в Парижі. По місту були розвішані агітаційні постери з котами і фразою #helpanimals, що закликають допомагати тваринам. Після Києва акції заплановані ще у Варшаві та Лондоні.

«Я закликаю людей робити добрі справи по відношенню до братів наших менших під #helpanimals і не соромитися викладати ці дії в інтернет, чим більше, тим краще. Допомога тваринам   має бути нормою життя цивілізованої людини»  – говорить автор Serge Payet.

 

Для цього проекту Serge привернув своїх чудових друзів, у яких є чотирьолапі вихованці: дизайнера і засновника бренду IDoL Сержа Смоліна, бізнес леді Христину Якубову, керуючого партнера event-агентства Ultra Promotion Ковальчук Ірину, директора бутіка PRADA Катю Кулик. Автор проекту Serge Payet зобразив портрети «IT-Cats» в графічній точковій техніці за допомогою гелевих ручок, передавши унікальний характер кожної тварини. Монохромні зображення були доповнені іменами домашніх улюбленців і знаменитою фразою французької письменниці Сидоні-Габріель Колетт – «Звичайних кішок не буває», а також слоганом проекту #helpanimals!

 

Також всі бажаючі зможуть замовити ексклюзивні портрети своїх вихованців від автора проекту.

Як бонус власник портрета отримає ексклюзивну дизайнерську футболку від Kotik by Kotik з принтом свого улюбленця з колекції #helpanimals, а 25% від вартості замовлення перераховуються на прожиття бездомним тваринам.

Додаткова інформація на сайті www.kotik-by-kotik.com, або ж за телефоном 093 642 54 62.

Акція відбудеться 15 серпня в «Мистецька збірка». Початок о 16:00

м. Київ, вул. Терещенківська, 13, вхід в арку 2-й двір.

Тел .: +380501364737, +380442341427

 

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

27/08

Art People.Space‎ приглашает на онлайн-лекцию "Как читать натюрморт: цветы и фрукты"​. Вторая лекция курса "Символы и тайные знаки в искусстве" посвящена цветам и фруктам. ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **