Наверх
Меню
Меню
Новость
29/09
МИХАЙЛО ДЕЯК. За Склом
in art 2.jpg
in art 2.jpg

МИХАЙЛО ДЕЯК. За Склом

В проекті «За склом» Михайло Деяк досліджує феномен скла як матеріалу, що стає поділом між двома світами – об’єктивною реальністю і створеною художником. Скло – невидима межа. Прозора грань, що розділяє простір. Ти можеш бачити інший світ, але не можеш перетнути, пройти крізь прозору плівку. Це ілюзія доступності недоступного.
Велику увагу і значення художник приділяє акту написання – це також частина дослідження. Процес створення картини на склі має зворотню послідовність: спочатку пишуться найменші деталі, передній план і лише в кінці задній фон. Так відбувається народження нової реальності у зворотньому напрямку. Зазеркалля. Світ де все навпаки. Ще одна грань дослідження – унікальний візуальний ефект. Скло надає живопису площинності. Але одночасно досягається неймовірна глибина. Широкі кольорові поля в характерній манері живопису Михайла Деяка – це своєрідний простір для роздумів, простір для творення. Автор лишає нам свободу, лишає нам вибір. Його картини – це вікна у новий вільний простір.

 

Михайло Деяк "Сон казимира",
деталь, 120 х 40 см.,
органічне скло, акрил, авторська техніка
Реальність картини здається такою близькою, як і світ за вікном. Але разом з тим через скло вона стає недосяжною. Техніка живопису на склі має древню історію і походить з традицій іконопису, поширених в районі Українських Карпат. На цій території живопис на склі набув самобутніх рис у колі українських майстрів і став невід’ємним компонентом побуту народу. Саме в цих місцях пройшло дитинство Михайла Деяка – час, коли на рівні підсвідомості були сформовані естетичні канони і уявлення. Стародавню гуцульську техніку живопису на склі Михайло Деяк інтерпретує в абсолютно новому унікальному авторському стилі. В даній техніці є елементи naive art з його спрощеністю, площинністю, безпосередністю і винятковою виразністю образів.
Зараз Михайло Деяк – один з найуспішніших молодих художників України. Він працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму. Його роботи втілюють сучасні світові тенденції. Його унікальний стиль – глибокі насичені кольори, розроблені самим автором, і динамічні, пластичні лінії. Михайло вміє надихати неживе, транслює у своїх роботах справжню сутність речей, звертається до теми вічності і самотності. Роботи Михайла успішно продаються на світових аукціонах. Перший міжнародний успіх прийшов до Михайла у 2013 році за версією українського Forbes його картина "Табуретки" увійшла до десятки найдорожчих робіт українських художників, проданих за рік на відкритих торгах. За версією видання Artinvestment Михайло потрапив у ТОП 20 молодих сучасних художників країн СНГ. Зараз успіх і популярність Михайла Деяка на міжнародній арені продовжують рости.

 

Mystetska Zbirka Art Gallery заснована в 2006 році подружжям Максимом та Юлією Волошиними. Вона розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Mystetska Zbirka об'єднує класику і сучасність, експеримент і традицію, авангард і реалізм. Служить сучасним майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів. Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі.
Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект «Україна. Архетип свободи» у Відні в культурно-виставковому центрі Novomatic Forum. У проекті були показанні роботи 15 найкращих українських художників, які втілили у своїй творчості принцип свободи. У квітні 2015 року за ініціативою галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У проекті взяли участь сім провідних художників, які представили власний погляд на війну і мир в Україні зокрема та в історичному контексті вцілому.
Засновники галереї Максим і Юлія Волошини активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їхні твори. У 2015 році Максим і Юлія увійшли до ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes і є наймолодшими у цьому рейтингу.

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

10/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **