Наверх
Меню
Меню
Событие
31/10
У Карпатах відкривається виставка «Українське сучасне мистецтво. З приватних колекцій»
In Art Анатолій Криволап_Вечірній промінь.jpg
In Art Анатолій Криволап_Вечірній промінь.jpg

У Карпатах відкривається виставка «Українське сучасне мистецтво. З приватних колекцій»

На головному фото: Анатолій Криволап. "Вечірній  промінь"

 

31 жовтня 2015 року в галереї готелю «Коруна», розташованому в курортному селищі Татарів, відкривається виставка «Українське сучасне мистецтво. З приватних колекцій». До експозиції увійде близько 50 творів від більш ніж 30 визнаних майстрів і молодих перспективних авторів.

 

Віктор Сидоренко. З серії "Новий цикл"

У числі робіт – і створені на початку 1990-х, коли українське сучасне мистецтво щойно зароджувалося, і з’явились новітні твори, які відображають актуальні тенденції у суспільстві і художньому процесі. «Виставка власне подає версію того, як можна унаочнити історію вітчизняного сучасного мистецтва, а саме крізь призму колекціонування. Вона показує, як розвивалися і змінювалися художники, і водночас – як змінювався смак колекціонерів і їхній підхід до збирання мистецтва», – пояснює співкуратор проекту Олександр Соловйов.

 

Олександр Животков. Лежача, авторська техніка, 131 х 88.5 см, 100 х 88.5 см, 2015 

Влада Ралко. Всередині і зовні, акрил, олія на полотні, 200 х 150 см, 2008

Живопис, скульптуру і графіку для виставки надали кілька значних українських колекціонерів. «Колекціонери відіграють і завжди відігравали дуже важливу роль у музеюванні мистецтва. За законами ринку, найкращі роботи ключових сучасних авторів опиняються у зібраннях провідних колекціонерів. Так формується певний зріз актуальної художньої ситуації, який наочно ілюструє реальний стан речей на арт-сцені. Очевидною є необхідність демонстрації цих робіт у публічному просторі, щоб вони не просто зберігалися в надійних руках збирачів мистецтва, а й були суспільним надбанням», – каже співкуратор виставки Ігор Абрамович.

 

Олег Тістол. "Ялта трудова"

Галерея готелю «Коруна» в Татарові обрана у якості локації не випадково. Виставка буде доступною для гостей, які приїхали з усіх регіонів країни на курорт у Карпатах: для знайомства з мистецтвом більше не треба вирушати на екскурсію до музею. Експозицію, що триватиме до 25 березня 2016 року, представляє новий український фонд ZenkoFoundation. А відкриття виставки, на яке зберуться засновники фонду, куратори, художники, колекціонери і критики, стане також своєрідною робочою зустріччю для обговорення плану діяльності фонду у 2016 році.

 

Олександр Клименко. Космічний вимір земних радощів, акрил на полотні, діаметр 170 см, 2011

 

Художники, чиї роботи беруть участь у виставці:

Назар Білик, Яна Бистрова, Матвій Вайсберг, Макс Вітик, Артем Волокітін, Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Михайло Деяк, Олександр Животков, Гамлет Зіньковський, Павло Керестей, Олександр Кліменко, Анатолій Криволап, Павло Маков, Максим Мамсіков, Микола Маценко, Сергій Панич, Юрій Пікуль, Віктор Покиданець, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Вінні Реунов, Степан Рябченко, Олексій Сай, Андрій Сидоренко, Віктор Сидоренко, Тиберій Сільваші, Марина Скугарєва, Юрій Соломко, Олександр Сухоліт, Олег Тістол, Валерія Трубіна, Василь Цаголов, Ілля Чичкан.

 

Микола Маценко. Культура, акрил на полотні, 200 x 160 см, 2008

Роботи надані з колекцій: Ігора Абрамовича, Яни і Зенко Афтаназів, Петра Багрія, Стелли Беньямінової, Ігора Власова, Юлії і Максима Волошиних , Віктора Гордеєва, Тетяни і Бориса Гриньових, Євгена Карася, Юрія Комелькова, Леоніда Комського, Олега Красносельського, Оксани Kурінної, Володимира Мітіна, Валерія Нілова, Олени і Олександра Хомкалових, Євгенії і Сергія Шудрів.

 

Сергій Панич. Проект Монумента Любові (Повний місяць), олія на полотні, 175 x 125 см, 1996–1997

«Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО) – страховий партнер заходу. ЮТІКО забезпечує страхування ризиків під час перевезення робіт художників, а також страхування картин на весь період проведення виставки.

 

Про ZenkoFoundation.

Фонд заснований у 2015 році. Головна мета організації – популяризувати вітчизняне сучасне мистецтво як в Україні, так і за її межами. До команди ZenkoFoundation входять директор Еліна Дорохова, куратори Олександр Соловйов та Ігор Абрамович, маркетинг-директор Юлія Купріна. Фонд планує проводити три-чотири масштабні проекти на рік.

 

Вінні Рєунов. Broadcast Recycle, олія на полотні, 200 x 150 см, 2009

Олександр Ройтбурд. Ройтбурд vs Караваджо, олія на полотні, 120 x 200 см, 2009

Тіберій Сільвашi. Живопис № 4, олія на полотні, 150 x 150 см, 2000

Марина Скугарєва. Катя, цифровий друк, маркер, акрил на полотні, 190 х 140 см, 2012

комментарии
Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **