Наверх
Меню
Меню
Событие
06/11
Виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» молодого художника-кераміста з Хмельниччини Лесі Падун
леся5.jpg
леся5.jpg

Виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» молодого художника-кераміста з Хмельниччини Лесі Падун

6 листопада 2015 року о 16 год. у  Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «КЕРАМІКА: рефлексії тілесності» молодого художника-кераміста з Хмельниччини Лесі Падун.

Основне коло творчих зацікавлень  мисткині обертається навколо художньої та промислової кераміки, порцеляни, промислового дизайну, архітектури, скульптури.

         Леся Падун здобула освіту художника на кафедрі художньої кераміки Національної Львівської академії мистецтв, професійний досвід здобувала на Полонському заводі художньої кераміки, працюючи переважно з фарфоровою масою, декоруючи її підполивним розписом солями та кобальтом і кольоровими поливами. Саме тут вона створила свою першу авторську колекцію.

          У 2009 р. Леся Падун отримала грант і стала стипендіаткою програми Міністра культури і народної  спадщини Республіки Польща Gaude Polonia. Підсумком стажування стала серія робіт за темою «Світло в кінці тунелю».

        Як справжній митець, Леся постійно вчиться, вбираючи до творчого доробку нові ідеї та відкриття в технології творення.  Після 2009 року її шлях у мистецтві  продовжився на новому рівні – численні виставки, симпозіуми, фестивалі: в Україні (Київ, Львів, Миргород, Суми, Харків, Чернігів, Опішне), у Польщі (Коло, Болеславець, Вроцлав, Варшава), у США (Нью-Йорк), Росії (Санкт-Петербург). Вона активно прагне  до інтеграції власного творчого доробку в мистецьке середовище європейської керамологічної спадщини й сучасних досягнень художників-керамістів.

          У 2012 році Леся Падун взяла участь в унікальному мистецькому проекті «КЕРАМОрезиденція», який з 2012 року здійснює Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Підсумком плідної творчої праці стала виставка «МЕТАморфози».

         В експозиції Національного музею українського народного декоративного мистецтва представлено понад 30 скульптурних робіт, які належать Національному музею-заповіднику українського гончарства в Опішному. Твори об’єднані єдиною філософською складовою: внутрішнє сприйняття речей та власних емоцій, їх переосмислення, виражені пластичною мовою глини, що і втілено  силою художньої думки в оригінальних творах молодої мисткині.

Виставка працюватиме до 29 листопада 2015 року.

Наша адреса: Київ, вул. Лаврська, 9 корп. 2

mail: mundm1@ukr.net  Site: www.mundm.kiev.ua 

 

 Генеральний директор                                              Вялець А.Ф.

комментарии
Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **