Наверх
Меню
Меню
Событие
08/12
ВИСТАВКА НЕФІГУРАТИВНОЇ СКУЛЬПТУРИ CORPUSCULUM
CORPUSCULUM.jpg
CORPUSCULUM.jpg

ВИСТАВКА НЕФІГУРАТИВНОЇ СКУЛЬПТУРИ CORPUSCULUM

8 грудня 2015 року в Інституті проблем сучасного мистецтва відбудеться відкриття виставки нефігуративної скульптури CORPUSCULUM.

CORPUSCULUM – проект, який представляє роботи митців, а саме скульпторів, які висловлюються за допомогою абстрактних форм, що демонструють відсторонені та метафізичні уявлення про буття та самоідентифікацію митця.

Ідея проекту базується на теорії атомізму як античної філософської бази матеріалізму та його основоположних ідей збереження та трансформації  часток матерії (corpuscula) та енергії, ідеї  існування у основі всієї світобудови матерії здібності, схожої з відчуттям. Ці принципи сьогодні допомагають відійти від фігуративного зображення та доступної аналогії образів і наблизитися до форми, яка є спонтанним з’єднанням часток матерії у просторі в абстрактну форму.

Проект об’єднав коло авторів задля висвітлення та окреслення цієї тенденційної течії у світовому та українському культурному середовищі. Учасники виставки: Ігор Береза, Наталія Богачкова, Маріанна Вахняк, Юрій Войтович, Владислав Волосенко, Олеся Дворак-Галік, Олександра Згуро, Єгор Зігура, Микита Зігура, Ірина Марко, Гія Міміношвілі, Юрій Мусатов, Іван Підгайний, Віталій Протосєня, Микола Сівак, Василь Татарський, Павло Фрайман, Володимир Хижинський, Даніїл Шуміхін.

В рамках відкриття буде представлена интерактивна медійна інсталяція від Михайла Мироненко aka Wilsi-welsi, також видомого своим електронным стереопроектом Strukturator).

Особливістю проекту є те, що на одному майданчику будуть представлені як скульптури, виконані у традиційних скульптурних техніках, так і скульптурні форми, виконані з кераміки. Ця синергія дає змогу проаналізувати та усвідомити що скульптура все більше виходить за межі звичних матеріалів та фактур, а розвиток ії у часі нескінченний.

Відкриття 8 грудня 2015 року, 19:00

Інститут проблем сучасного мистецтва, вул. Щорса, 18

Вхід вільний 

Куратор: Катерина Овчиннікова

Арт-менеджер: Ірина Боровець

Керівник проекту: Владислав Тузов

Подія у facebook

 __________

Проект проходить за підтримки організації «Скульптурний цех», Фонду культурних ініціатив ArtHuss та Light Art Foundation. Медіапартнери: інтернет-журнал Platforma, інформаційній портал in Art, America House та онлайн галерея сучасного мистецтва PolyArtGallery.

 

комментарии
Календарь
12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **