Наверх
Меню
Меню
Новость
17/02
В Києві прошло відкриття унікального проекта, що об’єднав відомих жінок-художниць, скульпторів та графіків
36.jpg
36.jpg

В Києві прошло відкриття унікального проекта, що об’єднав відомих жінок-художниць, скульпторів та графіків

 

З 12 лютого 2016 року по 2 березня 2016 року у філіалі Київського національного музею російського мистецтва – Музеї скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва, більш відомому як Шоколадний будинок,  пройшов Жіночий проект.

Інтернет-видання In-Art, яке виступило організатором даного проекту, зібрало видатних жінок-художниць, скульпторів, графіків, модельєрів, дизайнерів та ювелірів з усієї України, щоб показати суспільству, яким бачать сучасний світ визнані в Україні та закордоном професійні художниці.

У Жіночому проекті взяли участь такі відомі художниці, скульптори та графіки: Тетяна Малиновська, Ніна Мурашкіна, Ольга Селищева, Олеся Джураєва, Ольга Кравченко, Зінаїда Лихачова, Емма Тремба, Беата Корн, Марія Куликовська, Галина Григор’єва, Світлана Карунська, Олена Придувалова, Олена Рижих, Ганна Криволап, Ліна Кондес, Поліна Веллер, Тетяна Чорна,  Анастасія Подервянська, Ліза Портнова, Тетяна Чорна, Оксана Радкевич, Ілона Сільваші, Валерія Трубіна, Марина Скугарєва, Ксенія Гнилицька, Саша Чічкан. В якості спеціальних гостей були запрошені такі відомі художники як Руслан Тремба та Олег Тістол, а також фотохудожник Ігор Бабій - VarrIng.

Жіночий проект став першим з майбутньої низки «Шоколадних сезонів». «Шоколадні сезони» – новий масштабний проект, який організатори планують проводити декілька разів на рік у відомому у Києві та Україні Шоколадному будинку на Шовковичній. Вже перший його етап, присвячений жіночому мистецтву, викликав великий інтерес у публіки.  Передвідкриття жіночого проекту разом з Европейською бізнес-асоціацією відвідали представники політичної і бізнес-еліти країни, відомі художники і діячі фешн-індустрії, посли країн ЄС та представники дипломатичних місій.

 

Організатором першого «Шоколадного сезону» виступило інтернет-видання In-Art, яке було засноване Георгієм Браіловським у 2014 році як суспільно значимий проект для об’єднання учасників арт-ринку та підвищення впізнаваності українських митців в Україні та за її межами. Однією з цілей комунікативного майданчику In-Art є сприяння підвищенню рейтингу нашої країни та популяризація українського мистецтва у світовому масштабі.

Генеральні медіа-партнери: телеканал ICTV та журнал Forbes.

Медіа-партнери проекту: журнали Domus Design, Антиквар, телеканали Інтер та Тоніс, інтернет-видання delo.ua, WoMo.ua, In-Art, Chernozem, рекламне агентство «Яспіс».

Організаційні партнери: European Business Association, театр «Маскам Рад».

Флористичне оформлення: компанія  La flor.

Фото: Даша Шрамко

Юрій Вакуленко и Георгій Браіловський

Тіберій Сільваши

Сергій Поярков

Алексій Василенко

Галина Браіловська, Володимир Радченко

Галина Бабій

Тетяна Чорна

Галина Браіловська і Тіберій Сільваши

Алла Ботанова

Деніс Бількевич і Катерина Супруненко

Ігор Бабій - VarrIng

Георгій Браіловський і Саша Чічкан

Костянтин Клімашенко

Олександра Сокуренко

Олександра Жижко

Олів'є Ведрін, Галина Браіловська, Ніколя Такюссель

Дмітрій Корсунь

Ніколя Такюссель

Костянтин Кожемяка і Олег Пінчук

Вікторія Верес

Олеся Джураєва

Леся Благая

Георгій Браіловський і Ігор Бабій - VarrIng

Марина Степура, Галина Браіловська і Михайло Кулівник

комментарии
ТОП Новость
27/03

Уривок з книги Себастьяна Смі МИСТЕЦТВО СУПЕРНИЦТВА. Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві​ Сміливу вигадку, підмічену в роботі друга, розхапали всі.  Анрі Матісс    На ...

27/03

Арт-фірма: естетичне управління та метафізичний маркетинг УРИВОК З КНИГИ Фестивальний театр На одній фотографії з моєї колекції зображено співаків, які вийшли на поклін на прем’єрі «Весілля ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **