Наверх
Меню
Меню
Событие
26/02
Показ колекції одягу дизайнера Поліни Веллер, створеної з художником Михайлом Деяком, буде представлено в Шоколадному будинку
in art.jpg
in art.jpg

Показ колекції одягу дизайнера Поліни Веллер, створеної з художником Михайлом Деяком, буде представлено в Шоколадному будинку

Концепція колекції: одяг від Поліни Веллер і Михайла Деяка зроблен з прозорого пластика. Михайло Деяк розписав матеріал зсередини, створивши таким чином незвичайний ефект «картини за склом». Поліна і Михайло ставлять перед собою мету розширити традиційне уявлення українців про одяг. Вони бачать арт-одяг як невід'ємний напрямок в моді майбутнього. За словами художника і дизайнера, подібні речі скоро вийдуть за рамки подіуму і інтегруються в стиль і гардероб багатьох українців. «Представлена ​​колекція - це більше, ніж модний одяг. Це витвір мистецтва », - розповідає Михайло. «Зараз мода перестає бути актом споживання, стає об'єктом дослідження трансформацій свідомості в сучасному світі», - вважає Поліна Веллер.

Практика безпосереднього співробітництва художника і дизайнера відома ще сто років тому. Продуктивними і успішними дуетами в історії моди стали Ельза Скіапареллі і Сальвадор Далі, Ів Сен Лоран і Піт Мондріан, бренд Louis Vuitton і Такаші Муракамі. Зараз організатори втілюють цю ідею і в українському модному середовищі. Поліна і Михайло ставлять перед собою мету розширити традиційне уявлення українців про одяг. Вони бачать арт-одяг як невід'ємний напрям в моді майбутнього. 

Показ відбудеться в пятницю, 26-го лютого 2016 року о 19:00

 

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **