Наверх
Меню
Меню
Новость
10/06
8-го червня 2016 року у Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні відбулася виставка Віктора Сидоренка, відомого українського сучасного художника
in art 16.JPG
in art 16.JPG
in art 15.JPG
in art 15.JPG
in art 11.JPG
in art 11.JPG
in art 12.JPG
in art 12.JPG
in art 1.JPG
in art 1.JPG
in art 2.JPG
in art 2.JPG
in art 3.JPG
in art 3.JPG
in art 4.JPG
in art 4.JPG
in art 5.JPG
in art 5.JPG
in art 6.JPG
in art 6.JPG
in art 9.JPG
in art 9.JPG
in art 10.JPG
in art 10.JPG
in art 13.JPG
in art 13.JPG
in art 14.JPG
in art 14.JPG
in art 16.JPG
in art 15.JPG
in art 11.JPG
in art 12.JPG
in art 1.JPG
in art 2.JPG
in art 3.JPG
in art 4.JPG
in art 5.JPG
in art 6.JPG
in art 9.JPG
in art 10.JPG
in art 13.JPG
in art 14.JPG

8-го червня 2016 року у Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні відбулася виставка Віктора Сидоренка, відомого українського сучасного художника

8-го червня 2016 року у Центрі Вудро Вілсона у Вашингтоні відбулася виставка Віктора Сидоренка, відомого українського сучасного художника. Проект проходить за підтримки Інституту Кеннана при Центрі Вудро Вілсона, Міністерства закордонних справ України, Інституту стратегічних досліджень "Нова Україна" і компанії "Люмьер Фарма".

Виставка буде відкрита з 8-го червня до 1-го жовтня 2016 року, час понеділок-п'ятниця з 10:00 до 18:00, адреса The Wilson Center, Ronald Reagan Building, One Woodrow Wilson Plaza.

Вперше митець з України був запрошений провести свою виставку у Центрі Вудро Вілсона, який є одним з провідних аналітичних центрів світу. На відкритті виставки були присутні Джейн Харман, президент Центру Вудро Вілсона та видатний американський політик, Валерій Чалий, посол України в США, Ганна Гопко, Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах, Катерина Смаглій, директор Київського офісу Інституту Кеннана, Надія Діюк ( National Endowment for Democracy) та інші поважні гості. Виставка триватиме до початку жовтня 2016 року і буде відкрита для всіх бажаючих у Меморіальному залі Центру.

Про художника

Віктор Сидоренко є одним із яскравих представників сучасного українського мистецтва. Шлях В. Сидоренка від реалізму до неоавангардизму – це насамперед данина повній свободі творчості нового покоління, яке виросло і працювало в умовах тоталітарного режиму. Час, Пам'ять та Історія - наскрізні ідеї його проектів, що екстраполюють свою поліваріантність і різні прочитання в мову візуальних образів і конструкцій.

До сфери творчих інтересів художника входять специфічні реалії нашого часу - проблеми пам'яті, спадщина посттоталітарних рудиментів, питання ідентифікації особистості в сучасному світі, що дедалі більше ускладнюється, перспективи людини в новій глобалізаційній моделі життєустрою. Крім того, дослідницька спрямованість його творчості стосується також  минулого, але з підкреслено деідеологізованим ставленням до культурної спадщини, з використанням можливостей нових різноманітних медіа.

Віктор Сидоренко гідно представляє Україну на міжнародній мистецькій арені: у 2003 р. на  Венеційській бієнале представив власний проект “Жорна часу”, був співкуратором українського проекту «Поема про внутрішнє море» на Венеційській бієнале 2007 року, комісар Національного павільйону на Венеційській бієнале  2013 і 2014 рр.

Народився в Казахстані у родині репресованих сталінським режимом; мати полька, батько українець. З 8 років займається живописом, з 10 – захоплюється фотографією.

У 1979 році з відзнакою закінчує Харківську державну академію дизайну і мистецтв. Учень лауреата Державної премії СРСР професора Б.В.Косарєва. У 1981 році стає аспірантом творчих майстерень АХ СРСР (керівник – академік АХ СРСР, народний художник СРСР, лауреат Державних премій СРСР, професор С. О.Григор’єв).

1989-1991

народний депутат СРСР (від Спілки художників України).

2001 – до нині

засновник і директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.

2002

професор Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

2003

«Кров – лінії і зв’язки» (куратор Сідні Пайтон), Музей сучасного мистецтва, Денвер, США.
«Жорна часу», персональний проект на 50-й Міжнародній виставці сучасного мистецтва у Венеції. Автор проекту.

2004

«Швидше за історію». Музей сучасного мистецтва KIASMA, Гельсинкі/Фінляндія.

2005

«Тепер». V-й Міжнародний арт-фестиваль. Диплом за найкращий проект, Магдебург/Німеччина.

2006

«Східні сусіди». Міжнародний Арт-фестиваль, культурний центр «Бабель», Утрехт/Нідерланди.

2007

Траверс Відео». X Міжнародний відеофестиваль, Тулуза/Франція

2008-2009

«Аутентифікація». Галерея «Taiss», Париж/Франція.
«Деперсоналізація». Plaza Athenee’s, Париж/Франція.«Левітація».
Національний художній музей України, Київ/Україна.

2010-2013

«Жорна часу». Галерея «Black Square», Майямі/США.
«Art Chicago». Галерея Т. Миронової, Чикаго/США.

2014

«Передчуття: Українське мистецтво сьогодні».  «Saatchi Gallery», Лондон/Великобританія.
«Нова Українська мрія». Мистецький Арсенал, Київ/Україна.
«Я крапля в океані». Künstlerhaus,Відень/Австрія.
«Сучасні українські художники і Panton Chair». PinchukArtCentre, Київ/Україна.
«Україна. Архетип свободи». Novomatic Forum, Відень/Австрія.

2015

«Мистецтво заради життя» . Мистецький Арсенал, Київ/Україна.
«Метанойя». Палац Мистецтв, Львів/Україна

комментарии
ТОП Новость
19/07

18 липня, о 19.00, в Я Галереї, в рамках виставки "Діти доктора Франкенштейна", Антон Логов представив нові роботи із серії "Речі". "Кожну людину оточують речі. В побуті, ...

Календарь
21/07

 21 липня арт-галерея «Мануфактура» запрошує зануритись у світ чарівництва, любові, дитинства та вічного тепла на відкритті виставки молодої художниці Олі Яценко «Розмови з літом». Картини ...

21/07

Літо,  друзі, Музей із Левами на Куражі Що? Літня резиденція НХМУ на Куражі Де? Арт-завод «Платформа», арт-будинок Коли? 21-22 липня, з 11.00 до 23.00 Поки Національний ...

21/07

21 июля в 20:00 D’Arts Dance Project приглашает всех в Caribbean Club провести вместе с ними вечер памяти их основателя, творческого вдохновителя, режиссёра  - неповторимого Николая Бойченко. В ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **