Наверх
Меню
Меню
Событие
04/08
Виставка "Goodбaй Khuтiр Postмодерн" Олега Харченко
Олег Харченко 8червня63 Равли нарешті в Монте Карло.JPG
Олег Харченко 8червня63 Равли нарешті в Монте Карло.JPG
№118кабмін вс равли.JPG
№118кабмін вс равли.JPG
Очень приятно Царь....JPG
Очень приятно Царь....JPG
drink&drive.JPG
drink&drive.JPG
SAM_1834.JPG
SAM_1834.JPG
SAM_1827.JPG
SAM_1827.JPG
Олег Харченко 8червня63 Равли нарешті в Монте Карло.JPG
№118кабмін вс равли.JPG
Очень приятно Царь....JPG
drink&drive.JPG
SAM_1834.JPG
SAM_1827.JPG

Виставка "Goodбaй Khuтiр Postмодерн" Олега Харченко

4 серпня 2016 року в київській галереї – KZ ART ROOM, відбудеться виставка колажів, графіки та живопису відомого українського художника Олега Харченка – "Goodбaй Khuтiр Postмодерн".

«Напередодні 25 річниці Незалежності України багатьом з нас хочеться попрощатись із тягарем минулого та шлейфом певних подій, які не дають рухатися вперед… Плануємо трохи вийти за класичний формат нашого простору, та показати іронічно-політичне, графічно-міфологічне та трохи живописне мистецтво незалежного та креативного митця – Олега Харча», - куратор проекту, Дмитро Струк.

«Розум людський налаштований таким чином, щоби живитися Міхвами. На різноманітні теми. Тому. Комусь властиво їх вигадувати. А от інші персоналії, беруться до розплутування тих хвантазій. Цим можна бавитися довго та в різний спосіб. Але ж бо найменше із зіл, це їх здійснити. Зміксувавши все що є під рукою докупи. Те що є цікавинкою з авторського погляду.

Наприклад. Варто проголосити. Що ти ніби б, то прощаєшся зі всім тим у чому зараз живеш. Але робиш ти це, як і слід на повному серйозі. Детально так. Також використовуєш ніби-то постійне обертання довколо міхвологем про колишнє (а на справді зовсім і не минуле) імперство. А ля величні  дванадцятеро персон із того часу. Від геограхвічного зараз вже «Парєбріка». Тьолочкі замуляні акриловими хварбочками на міліметрово-паперовому тлі. Духм'яна орнаментика, як цитата від камухвльованої попмезності. Міксу придворних хворм та сюжетів. Накидані як би Емілем Нольде, випадковим чином перебуваючого тут ось в країнах недоколиханого імперського способу мислення. З його розмахом та жагучою експресією що накидав. На мішковині китайськими хварбами. Цитуванням на портреті з військового займу сторічної давнини.

І раптом це марево виявляється вже сьогоденням. З усіма його принадами та сучасними хвішками. З постмодерновим мистецтвом попрощалися, що буде далі?»

Олег Харч. 01.08.2016.


Офіційне відкриття виставки  відбудеться 4 серпня о 18.30
Виставка триватиме з 4 по 21 серпня у київській галереї KZ ART ROOM (вул.Гончара, 22).

графика
живопись
Искусство
музеи
современное искусство
Рейтинг +41
Сучасне мистецтво України та Світу. Непрофітний погляд та альтернативний підхід.
комментарии

https://www.youtube.com/watch?v=8iRlaBKhRBg

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **