Наверх
Меню
Меню
Событие
04/08
Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Олександра Антонюка «Небо не спить»
in art 1.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg
in art 3.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє виставку Олександра Антонюка «Небо не спить»

Культурна лабораторія EDUCATORIUM

представляє виставку

Олександра Антонюка

«Небо не спить»

04.08 – 29.08.2016

вул. Рейтарська, 8б

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє персональну виставку Олександра Антонюка «Небо не спить». До експозиції увійде понад 20 творів, виконаних автором впродовж 2015–2016 років.

Об’єднані у серію «Артефакти сучасності», умовні пейзажі Антонюка – авторські штудії лінії горизонту. Горизонт — межа, де сходяться небо і земля, де проходить боротьба між «надто людським» — рукотворними об’єктами індустріального світу — та абстрактно природним — усепоглинаючим небом, що безжально нівелює творіння людських рук, залишаючи їх безпомічними. Графічна манера виконання пейзажів зводить індустріальний краєвид до орнаментальних патернів, дрібних форм, підпорядкованих всеосяжним силам природи. 

Мистецтвознавець Роксолана Макар про живопис Олександра Антонюка: «У своїй практиці художник досліджує постіндустріальний ландшафт  у процесі його перевтілення. Залишені промислові споруди буквально розчиняються в рухливій, «вібруючій» матерії, яка є не стільки зображенням природи, скільки символічним її означенням. Працюючи на межі абстрактного живопису, художник окреслює метафізичний бік тріумфу надлюдського. Поза конкретними часом та простором, ці пейзажі не лише документують сучасність,  а й несуть певний відбиток постапокаліптичного футуризму, і, водночас, відображають логічний хід історії, яка рано чи пізно все перетворює на археологічні артефакти».

Виставка триватиме з 4 до 29 серпня 2016 року.

Відкриття виставки відбудеться 4 серпня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія EDUCATORIUM.

E-mail: gallerydykat@gmail.com

Тел.: +38 (044) 279 57 88

Антонюк Олександр Леонідович

Народився у 1994 році у місті Дніпропетровськ. Закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, майстерня Л.О.Антонюка (2012). З 2012 року навчається у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, відділення образотворчого мистецтва, кафедра живопису та композиції. Член молодіжного об’єднання Національної спілки художників з 2012. З 2009 року бере участь у всеукраїнських виставках, всеукраїнських та міжнародних пленерах. Перша персональна виставка відбулася у 2016 році у Музеї українського живопису у м. Дніпропетровськ. Роботи зберігаються у Запорізькому національному музеї, Харківському національному музеї, Запорізькому музеї гончарства, Дніпропетровському музеї українського живопису, у приватних колекціях Франції, Польщі, Китаю, Чехії, Росії.

комментарии
Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **