Наверх
Меню
Меню
Новость
13/09
В столиці Китаю в Пекіні відбулося відкриття міжнародної виставки “China in the eyes of world artists”
in art 1.jpg
in art 1.jpg

В столиці Китаю в Пекіні відбулося відкриття міжнародної виставки “China in the eyes of world artists”

10 вересня 2016 року в столиці Китаю в Пекіні відбулося відкриття міжнародної виставки “China in the eyes of world artists”.

Перший за рейтингом в Пекіні «Yang-Huang Art Museum» зібрав під своїм дахом понад 300 творів митців із різних країн світу.

Україну представляє Олексій Рубанов, який був обраний з учасників «6 Пекінського міжнародного Арт бієнале - 2015».

У той час, як колекції Художнього музею Ян-Хуана в Пекіні охоплюють кілька століть і історичні династії Китаю, всеосяжним центром уваги на виставках залишається сучасне національне мистецтво з минулих 100 років і експериментальні роботи авангардистських художників, що працюють сьогодні в Народній республіці і за її межами.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **