Наверх
Меню
Меню
Событие
26/09
Арт-проект SUPERHERO
in art 1.jpg
in art 1.jpg

З 26 вересня по 14 жовтня у Національній академії мистецтв України проходитиме виставка  SUPERHERO, в якій візьмуть участь українські та американські сучасні художники: Мел Рамос, Віктор Сидоренко та Валентин Попов.

Роботи відомих художників у спільній виставці об'єднала тема дослідження культових персонажів. Художники розмірковують над архетипом сучасного героя, виявляючи витоки і взаємозв'язки появи в історії знакових персонажів. Виставка організована Modernism Gallery (Сан-Франциско, США), Інститутом проблем сучасного мистецтва НАМ України та фондом Artcult.

У рамках проекту вперше в Києві будуть представлені роботи легендарного майстра поп-арту – Мела Рамоса. Арт-експерти вносять американського художника до числа найвпливовіших діячів цього напряму разом з Роєм Ліхтенштейном, Енді Уорхолом, Клаусом Ольденбургом і Джеймсом Розенквістом.

 

Герої Рамоса - суперзірки з ідеальною зовнішністю. Художник демонструє як використання еротичних образів у поєднанні з популярними брендами, пробуджує  бажання володіння предметами масового споживання.

Віктор Сидоренко - один з лідерів сучасного українського мистецтва, який брав участь в численних проектах за кордоном, у тому числі з Йоко Оно, Чжаном Хуанем та іншими всесвітньо відомими художниками.

Герой Віктора Сидоренка нагадує в'язня платонівської печери, який мріє про недосяжні виміри та необмежені можливості. Такий супергерой-двійник демонструє прагнення кожного з нас  знайти себе у буденній реальності.

Українець Валентин Попов є прикладом художника, який самостійно досягнув успіху та визнання у США. Творчість Попова відображає ідентичність «образо-творення» різних культур. Змішуючи і експериментуючи, художник підводить глядача до несподіваних висновків, надаючи нові значення героям, релігійним образам, символам, міфам і історії.

 

Спеціально для проекту SUPERHERO партнер проекту простір XXWHYISM у колаборації з художниками-учасниками виставки створить лінію лімітованих футболок, які будуть ексклюзивно представлені в XXWHYISM.

На відкритті виставки Видавничий партнер проекту - ArtHuss, презентує каталог проекту SUPERHERO.

 

"Що спільного між Бетманом і Леніним? Захід протиставляв Сходу свободу особистої ініціативи. Схід- впорядкованість і служіння суспільству. Не дивлячись на ідеологічні відмінності, герої обох цивілізацій схожі багато в чому - втілюють народну віру у мрію і справедливість. Арт-проект SUPERHERO культивує усвідомлене ставлення до феномену героїзації ", - куратор проекту Наталія Шпитковська.

"Створення міфічного образу, над-людини, напів-бога прагнуть багато політиків для закріплення своєї абсолютної влади. З іншого боку, бажання "бути героєм" на Заході спонукає до споживання і бездумного наслідування вигаданих теле-і віртуальних героїв. Сучасна людина нещаслива в гонитві за ідеалом, виявляючи в собі недоліки і недосконалості ", - спів-куратор проекту, арт-критик, Рік Гілберт.

"Ми запропонували в проект двох художників: Мела Рамоса і Валентина Попова. У поєднанні з роботами Віктора Сидоренка, виставка представляє "три-векторний" погляд дозволяючи побачити "мультикультурного " героя», - Мартін Мюллер, Modernism Gallery.

"Що стоїть за розумінням популярної культури? У виставці ми досліджуємо вплив мас-медіа на формування образів, які стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. У багатьох супергероях глядачі впізнають себе, і зможуть усвідомити який великий вплив ці маніпулятивні образи мають на нашу підсвідомість" - Лілія Тіппеттс, арт-директор проекту, арт-консультант, Монако.

 

"Ми готуємо не просто виставку, ми об'єднали мультинаціональну команду з тим, щоб найбільш повно розкрити тему. Результати нашої роботи будуть представлені на відкритті, і в каталозі проекту. Ми впевнені, що виставка викликає полеміку, результати якої для нас не менш важливі ." - Алла Шереметьєва, спів-засновник фонду Arcult.

 

Куратори: Гільберт Альтер-Гільберт, Наталія Шпитковська

Арт-директор: Лілія Тіппетс

Арт-консалтинг: Алла Шереметьєва

Організаційна підтримка відкриття: Ірина Тарасова

 

Відкриття виставки SUPERHERO відбудеться 26 вересня, 18-30. Вхід виключно за запрошеннями.

 

Виставка триватиме до 14 жовтня. Понеділок-п'ятниця 10:00-17:30

(044) 486 33 69; (044) 486 33 56

 

Адреса: Національна академія мистецтв України (вул. Бульварно-Кудрявська, 20)

Аккредитація преси: press.superhero@gmail.com, 0939939334

 

Організатори проекту:

Національна Академія Мистецтв України

Інститут Проблем Сучасного Мистецтва

Modernism Gallery

Artcult foundation

 

Партнери:

Blackshield Capital

Microsoft, Softline

Sigma Trade Ltd

Artelia consultansy

UART foundation

New Now Gallery

 

 

Видавничий партнер: Arthuss

 

Партнери відкриття:

Vip catering

Jack Daniel's

Cookietone

Клуб сиру

комментарии
Календарь
27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **