Наверх
Меню
Меню
Событие
05/10
Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку живопису культового українського художника Анатолія Криволапа «Українські Карпати»
in art.jpg
in art.jpg

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку живопису культового українського художника Анатолія Криволапа «Українські Карпати»

На головному фото: Анатолій Криволап. "Карпатський пейзаж"

 

В експозиції представлена живописна серія, виконана Маестро у 2016 р.

 

Анатолій Криволап народився 11 вересня 1946 року в м. Яготин Київської області (Україна).

Отримав класичну фахову освіту – закінчив Державний художній інститут у Києві, але шлях у мистецтві прокладав крізь власне уявлення про колір і відтінок.
Після закінчення інституту протягом 15 років вів непублічний спосіб життя – шукав себе у мистецтві, не бажаючи творити в єдиноприйнятому радянському стилі соцреалізму.
Упродовж тих років його як митця підтримував польський лікар Рішард Врублевський, з яким художник познайомився у 1978 році і який став не лише власником найбільшої колекції робіт Криволапа,

але і його близьким другом.
У 1992–95 рр. Криволап увійшов до мистецького об’єднання  «Живописний заповідник», вплив якого на сучасне українське образотворче мистецтво триває і донині.
За наступні двадцять років Анатолій Криволап здобув статус впливового митця, широко відомого в Україні й поза її межами. Його картини виставляються, продаються й колекціонуються у всьому світі.

У 2011 р. художник став лауреатом загальнонаціональної премії «Людина року» у номінації «Митець року».
Того ж року Криволап став першим українським живописцем, чия фотографія з’явилася на обкладинці авторитетного журналу «Forbes».

9 березня 2012 р., у 198-му річницю із дня народження Тараса Шевченка,  відбулося оголошення і вручення Національної Шевченківської премії. Кращим у номінації «Образотворче мистецтво» комітет Шевченківської  премії назвав художника Анатолія Криволапа з циклом картин «Український мотив». До нього ввійшли 50 абстрактних пейзажів живописця. Загалом цикл складається з семи серій, присвячених розмаїттю та красі української природи – від Кримських гір та Карпат до рідних для художника пейзажів Київщини.
Нині Анатолій Криволап очолює рейтинг найуспішніших українських художників. Його роботи входять майже в усі зібрання найвідоміших українських колекціонерів сучасного мистецтва.
У 2016 році в Музеї історії Києва відбулася персональна виставка, на якій  було  представлено понад 60 робіт – як із  приватних колекцій, так і зовсім нові картини майстра. Однією з подій великої виставки стала презентація Премії Анатолія Криволапа, яку художник заснував для підтримки талановитої молоді.

Того ж року в межах проекту «UKRAINE. THE BEST» відкрилась виставку «Музейна колекція» у Львові, в історичному музейному комплексі Національного музею ім. Андрея Шептицького.

Вернісаж 5 жовтня о 18.00 за адресою:
вул. Десятинна, 13.
Виставка триватиме  
6–18 жовтня.

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **