Наверх
Меню
Меню
Новость
02/10
VIII Tashkent bienale contemporary art. Бієнале якого не буде
буран1ьштш.jpg
буран1ьштш.jpg

VIII Tashkent bienale contemporary art. Бієнале якого не буде

VIII Tashkent bienale contemporary art.

Бієнале якого не буде.

 

Все художнє товариство та шанувальники сучасного мистецтва добре пам'ятають історію з Другою Київською бієнале.

Та виявляється на пострадянському просторі ще й не таке буває. При тому, що якраз організатори все зробили для того аби ця подія відбулася в Узбекістані.

«Уважаемый Олег,
Распоряжением Кабинета Министров Узбекистана было решено перенести Биеннале на неопределенный срок (иными словами, выставка запланированная на октябрь со статусом Биеннале и бюджетом выделенным ранее не состоится). Официально мы не можем назвать это "отменой Биеннале", поскольку формулировка Кабинета Министров была "перенесена на неопределенный срок". Но если говорить не официально, то да, можно сказать, что Биеннале не состоится. Вместо Биеннале в октябре пройдет Международная выставка современного искусства, в которую войдут все подготовленные к Биеннале проекты.
Мы все, вся команда занимающаяся проектом на протяжении года и даже более - подавлены, если не сказать раздавлены всей этой ситуацией.
Госпожа Нигора Ахмедова напишет каждому личное письмо с извинениями в ближайшее время.

Огромная ответственность за проект, который по независящим от нее причинам был отменен, сказался на ее здоровье. Она передает свои извинения и напишет Вам сразу, как только сможет».

Така ось цитата була надана художником Олегом Харченко, що відповідно представляє Україну в Ташкентській події. І яка мала б відбуватися ще раніше- в 2015 році, але перенесена була на цей рік.
Тема запланованої VIII Ташкентської бієналє: -«Розсуваючи кордони, з' єднаємо світ». Спрямовуючі учасників і відвідувачів до актуальної проблематики сучасності, діалогу Заходу та Сходу, питанню ідентичності й толерантності, ставлячи також запитання стосовно зняття кордонів розуміння різних культур та суспільств. Ця тематика виявилася близькою для українського художника Олега Харченко, тож він її представлятиме власним проектом «Паралелізми»  на тепер вже «небієналє».  Роботи Олега повинні були бути розміщені на одній з центральних стін Головної зали. Залишається тільки поспівчувати Нігорі Ахмедовій, та її команді, бо такого випадку  в історії різноманітих міжнародних артподій разом, і бієналє - не було ще.
В VIII Ташкентському  бієналє мало прийняти участь близько 100 авторів із дванадцяти країн світу. А тепер, за десять днів до відкриття ціеї події,  яка завжди до цього часу проводилася з 2001 року практично без проблем, вона постала повністю переформатованою організаторами.  І раптом митцям потрібно бігти здавати квитки, втрачати кошти, адже приїзд гостей  тепер не передбачений зовсім. Потім  ймовірно будуть перераховані імена та призвища художників невідбувшогося бієнале.
У зв'язку з цим, 7 жовтня 2016 року в Центральній виставковій залі (ЦВЗ) Художньої Академії  Узбекістану о 18-00 відбудеться відкриття художньої події міжнародного значення, але під назвою- «Виставка сучасного мистецтва».

 

 

графика
живопись
Искусство
музеи
современное искусство
Рейтинг +41
Сучасне мистецтво України та Світу. Непрофітний погляд та альтернативний підхід.
комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **