Наверх
Меню
Меню
Событие
01/10
Vozdvizhenka Arts House запрошує вас дивитися кіно
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Vozdvizhenka Arts House запрошує вас дивитися кіно

Проект художника-експериментатора Юрія Лейдермана та режисера Андрія Сильвестрова буде показаний 1 жовтня о 19:00 у Vozdvizhenka Arts House. Цей перегляд буде супроводжувати сам автор - Юрій Лейдерман, який коментуватиме фільм.

"Бірмінгемський орнамент II" - це не просто фільм, а частина дослідницького проекту, розпочатого ще десять років тому в Бірмінгемі. Мета проекту - знищити кордони між актуальним мистецтвом і сучасним кінематографом. Фільм об'єднує у собі прийоми відеоарту, хепенінга та комерційного кіно.

"Бірмінгемський орнамент II" знімали шість операторів, серед яких фін, японець і грузин. Перша частина - "Бірмінгемський орнамент I" - вийшла у 2011 році і була показана на найбільших світових кінофестивалях - Венеціанському та Московському. У картині немає сюжету у традиційному сенсі слова, а лиш химерний орнамент, що є лейтмотивом фільму - відносини художника та влади. У картині з'являються Максим Горький, поети Сергій Городецький і розстріляний в 1937 році Микола Клюєв, Осип Мандельштам, що загинув декількома роками пізніше. Тема митця і влади поєднує протилежне - похорони Сталіна, польоти в космос, пародію на грузинський хоровий спів і японський театр Но.

Автори фільму не обмежилися формальними експериментами: декілька епізодів картини були зняті на радянську плівку Svema, що допомогло авторам відтворити атмосферу радянської Москви. Тривалість зйомок була необмежена: на сьогодні відзнято близько 200 фрагментів, і тільки шістдесят з них увійшли у "Бірмінгемський орнамент II". Фільм об'єднав не лише різні жанри і техніки, але й різні місця: Хімкинський ліс, печери острова Крит і сибірське місто Канск.

Акторський склад "Бірмінгемського орнаменту II" - різноманітний, так само, як і географія зйомок. В своїх минулих проектах Сильвестров знімав Владислава Мамишева-Монро, а у цьому фільмі головну роль виконала людина-оркестр Михайло Єфремов. Разом з ним в проекті взяли участь індус Прадьямна Чаттерджі, група фінських кричащих чоловіків Huutajat, метри московського концептуалізму, і не тільки...

Минулого року на Міжнародному кінофестивалі в Римі пройшла прем'єра картини, і стрічка отримала спеціальний приз від журі конкурсу CINEMA XXI.

Вхід, звісно, вільний.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **