Наверх
Меню
Меню
Событие
11/10
Сучасний український художник APL315 презентує свій новий проект #StandBy
in art.jpg
in art.jpg

Сучасний український художник APL315 презентує свій новий проект #StandBy

Виставка проекту #StandBy сучасного українського художника APL315 відкриється у Київському національному музеї російського мистецтва 11 жовтня 2016 р.

APL315 — сучасний український художник та один з яскравих представників графіті руху світового рівня. APL315 відомий тим, що поєднує постійну роботу на вулиці з виставковою діяльністю. Його персональні виставки проходять у галерейних і музейних просторах Києва, Варшави, Баку, Берліна, Сеула та інших міст, а паралельно він малює графіті на вулиці та вагонах поїздів, що їздять по всьому світу.

Проект #StandBy — реакція художника на сучасну, оточуючу нас дійсність. Нескінченна кількість ідей, безмежні можливості та, в той же час, обмежені можливості їх реалізації.

«Це історія про новий час, в якому ми живемо. Час невизначеності та підвішеного стану, який тебе спустошує та витрачає усі сили. Ресурси, витрачені в холосту, призводять до апатії та пригніченості. Для мене все це створює новий продукт, котрий раніше не пропускав через себе, він і став цим проектом», — розповідає APL315 про свій проект #StandBy.

 «APL315 працює на стику графіті та живопису. Це істотно виділяє його на українській арт-сцені. Його образно-пластична мова схематична, але, в той же час, дуже емоційний. Він фіксує на полотнах абсурдність нашого часу. Новий проект не став винятком, #StandBy про насущні проблеми та переживання, які притаманні кожному з нас, особливо останнім часом», — говорить про виставку арт-менеджер Ірина Юферова.

Виставка триватиме до 20 жовтня у виставкових залах Київського національного музею російського мистецтва за адресою: вул. Терещенківська, 9.

Режим роботи: 10.00 - 18.00. Пон і Чтв — вихідні дні.

Тривалість виставки: 12 – 20 жовтня 2016 р. Відкриття — 11 жовтня о 18:30.

 

 

3 жовтня 2016 р.

 

 

 

Довідка:

Сучасний український художник APL315 народився 1986 року. Закінчив Одеський Національний Університет ім. І.І.Мечникова. Живе та працює в Одесі.

Перші графіті почав створювати в кінці 90-х, як сформований майстер із власною образно-пластичною мовою відбувся вже у 2000-х. З 2005 року працює в галерейному просторі, створюючи полотна, що поєднують естетику графіті та неоекспресіонізму.

Виставлявся в галереях і музеях Києва, Варшави, Баку, Берліна, Сеула та ін. містах по всьому світу.

 

 

Контакти:

Ірина Юферова, арт-менеджер

+38 067 537 8188

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **