Наверх
Меню
Меню
Новость
07/10
Українка представить проект «Живи вільно» у штаб квартирі ООН у Нью Йорку
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Українка представить проект «Живи вільно» у штаб квартирі ООН у Нью Йорку

У рамках проекту публічної дипломатії саме Ольга Босак представить велич українського духу на міжнародному рівні. З 10 по 21 жовтня у штаб-квартирі ООН у Нью Йорку буде проходити її художня виставка «Живи вільно!». Ідея проекту полягає в сприянні формуванню іміджу нової України у колах дипломатів ООН, а також серед відвідувачів будівлі Генеральної Асамблеї ООН.

Перш за все художнє мистецтво для Ольги - це засіб вираження своїх ідеологічних переконань, які вона успішно впроваджує в своїй волонтерській діяльності, міжнародному стратегічному консалтингу та підприємництві. Ольга Босак є співавтором двох книжок про реформу публічного управління в Україні,заснувала та очолює Клуб «Молода демократія», що об’єднує молодих українців, котрі здобули освіту на Заході; співзасновниця волонтерського Фонду вільна Україна, який було створено у відповідь на окупацію Росією Криму і Донбасу. Ольга Босак вже представляла свої попередні роботи в Австрії та Італії. У Мілані її роботи були відібрані для участі у проекті «Жіноча сутність», який представляє сучасних жінок художників з усього світу.

 

"Свобода". 80х70, акрил

Уперше Ольга Босак представила свою художню колекцію робіт “Живи вільно”в Києві, у січні 2016 року. Цей проект був реалізований у співпраці з Посольствами Німеччини, Угорщини та Австрії в Україні.

За словами художниці на створення своєї колекції творів мистецтва її надихнув дух української Революції Гідності та ідея боротьби України протягом останніх трьох років, яка сприяє змиванню радянського минулого та поверненню українців до своїх справжніх європейських коренів. Ольга вирішила назвати цю художню виставку «Живи вільно!», щоб відобразити надії і мрії своєї країни. Своє бачення вона пояснює так:

«Зайняло б багато років, щоб досягти такого високого рівня розвитку громадянського суспільства, якого досягла Україна у час Революції Гідності. У 90-х роках багато людей не знали, що таке неурядові організації й чому існує необхідність у діяльності благодійних організацій. У радянські часи вважалося, що держава піклується про все і для всіх. Десь там був хтось, хто думає, а люди просто повинні виконувати певні завдання, які визначалися керівництвом комуністичної партії. Багато років було витрачено на те, щоб Україна повернулася до своєї дорадянської ментальності. І, нарешті, зараз можна бачити, як європейські цінності, притаманні українцям, практикуються знову. Під час Революції Гідності ми всі переконалися у тому, що потреби людей можуть бути задоволеними завдяки владі об'єднаного суспільства».

 

"Гідність" 80х70, акрил

Патріотичну творчість Ольги високо оцінюють і світові арт-критики.

Італійський куратор Паола Тревісан:  «Ваша унікальна абстрактна мова – зі взаємодією форм, фактур і поєднанням кольорів – дає щедрі результати у сфері емоцій, як, наприклад, у роботах «Спокій у неспокої», або «Спорідненість душ».  
«Фантастичний позитив, яскраве світовідчуття, піднесене і щире Мистецтво душі – творчість Ольги Босак. – коментує мистецтвознавець Олена Галузевська.

Проект публічної дипломатії “Живи вільно” буде представлено в Торонто та Оттаві в кінці жовтня – на початку листопада. В рамках цього проекту Ольга Босак буде також виступати на різних заходах в США і Канаді. Окрім цього, Ольга матиме публічний виступ про поточні події в Україні у будинку Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

 

Партнери проекту: Постійне представництво України при ООН, Міністерство закордонних справ України, Американська торгівельна палата (ACC), Американсько-українська ділова рада (USUBC), Horizon Capital, SoftServe та DHL.

комментарии
ТОП Новость
22/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізували бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства. 21 лютого у КВЦ «Парковий» пройшов бізнес-форум Level Up ...

13/02

13.02 - 7.03.2020 Галерея Арт 14 представляє виставку творів Володимира Єршихіна — художника відомого ще з часів Нової української хвилі. "Багато в чому ця експозиція є продовженням і ...

Календарь
26/02

«Дэмьен Херст и феномен молодой британской школы» Почему художнику не нужно больше рисовать. Дэмьен Хёрст – один из самых состоятельных из ныне живущих художников. Его творчество скандально, ...

27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **