Наверх
Меню
Меню
Событие
09/10
Мистецький симпозіум "Karpathy.Terra Libera" розпочинає свою роботу на лоні Закарпатських гір
in art 4.JPG
in art 4.JPG

Мистецький симпозіум "Karpathy.Terra Libera" розпочинає свою роботу на лоні Закарпатських гір

З 9 по 21 жовтня 2016 року, в серці Карпат, на Міжгірщині, Мистецький симпозіум "Karpathy.Terra Libera" запрошує цікавих, неординарних, яскравих художників сучасного українського мистецтва для комунікації, творчої синергії та просто гарного відпочинку на лоні Закарпатських гір. Творча робота відбуватиметься у двох локаціях – в мальовничому гірському селі Пилипець, у підніжжі полонини Гремба та поблизу одного з природніх чудес України – водоспаду Шипіт; та на території Національного природного парку "Синевир".

 

Учасниками арт-проекту стануть відомі українські художники: Микола та Дарина Журавель, Андрій Цой, Олена Дудніченко, Сергій Савченко, Олег Денисенко, Едуард Потапенков, Петро Сметана та Микита Цой.

 

Головна ідея таких творчих симпозіумів, щоб кожен із запрошених митців, у своєму індивідуальному виражальному стилі, крізь призму естетичного сприйняття традицій та особливостей Закарпаття, з якими їх за цей час буде максимально близько ознайомлено, створили у своїх неповторних творіннях дивовижну комунікацію та взаємодію природи з людиною. Карпати, Закарпаття – це земля свободи духу, сили, нестримної енергії; це найкраще місце для сублімації цієї енергії на полотні.

 

Організатор та куратор арт-симпозіуму культуролог, арт-менеджер та музикант – Мар’яна Боднар

Партнер проекту - провідний український виробник професійних матеріалів для живопису ROSA

Інформаційний партнер – інформаційно-аналітичний портал In Art.

комментарии
Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **