Наверх
Меню
Меню
Событие
27/10
«Хроніка неоголошеної війни, або [Ватна бухгалтерія]. Олег Харч»
The fifth series third Season.JPG
The fifth series third Season.JPG
The twentieth series third Season.jpg
The twentieth series third Season.jpg
The twentieth eighteenth series third Season.jpg
The twentieth eighteenth series third Season.jpg
The fifth series third Season.JPG
The twentieth series third Season.jpg
The twentieth eighteenth series third Season.jpg

«Хроніка неоголошеної війни, або [Ватна бухгалтерія]. Олег Харч»

«Хроніка неоголошеної війни,
 або [Ватна бухгалтерія]. Олег Харч»


Несподіваний погляд, та неформатна інтерпретація останніх соціально-суспільних проявів, які ми відчули в художньому дослідженні Олега Харча (Харченко) на «Горизонті подій» в Мистецькому Арсеналі.

 
«Сучасне мистецтво в своєму прагненні,  наближенні до абсолютного горизонту є саме тією сферою, де стає можливим зіткнення неможливих світів і світобачень, де діють символічні, конвенціональні кордони. Саме воно дозволяє побачити те, що непроговорене або не може бути проговореним – побачити, що саме знаходиться за горизонтом. Проект поділяється на кілька умовних розділів, які перегукуються з елементами наукового опису ситуації навколо «горизонту подій»: Простір, Час,  Світло, Спостерігач.» - саме цей уривок з концептуальної частини є найбільш привабливим і  відповідним до того авторського дослідження в проекті «Ватна бухгалтерія» - від Олега Харча, що має побачити майбутній глядач «Горизонту Подій» в Мистецькому Арсеналі.

Олег Харч - художник, більш відомий до цього часу в першу чергу як такий, що працює в живописі, та за останні два роки опанував інакші засоби викладання своїх творчих дослідів на загал. Вже в кінці літа 2016 року, він нам оповідав дванадцатьма портретами свою багатосезоновану «Ватну бухгалтерію». Колажно-графічний метод  дослідження. Що зараз?

 До речі, нещодавно трохи фрагментально, Книга художника була експонована в Бейруті на «Mashrou' Proletkult».


 

Але саме зараз в Мистецькому Арсеналі українському глядачеві варто ознайомитися з цією роботою на довгоочікуваному «Горизонті Подій». Інтрига ще й у тому, що ця тема подається певним художнім сендвічем, в два об'єкти, які мало чим схожі один на одний. І в цьому дискурсі двох різних дослідів, глядачів провокують на здійснення власних міркувань, спроб висновків та оцінок. Як завжди Олег задає чимало запитань в своїх роботах, а чи ж буде на них віднайдено відповіді ???

Також запланована окрема зустріч-обговорення з Олегом Харчем (Харченко), куратором Олександром Соловйовим та істориком Дмитром Савченко під час «Горизонту Подій».

Нагадуємо що відкриття відбудеться у Мистецькому Арсеналі (м.Київ, вул.Лаврська, 8) 27 жовтня 2016 рік о 19-00.

графика
живопись
Искусство
музеи
современное искусство
Рейтинг +41
Сучасне мистецтво України та Світу. Непрофітний погляд та альтернативний підхід.
комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **