Наверх
Меню
Меню
Событие
26/10
Юрій Соломко. SEX&POLITICS
in ar 1t.jpg
in ar 1t.jpg

Юрій Соломко. SEX&POLITICS

Voloshyn Gallery представляє персональну виставку художника Юрія Соломко, що належить до яскравих представників українського contemporary art. На виставці будуть показані роботи у радиційній для художника техніці – живопис та графіка на географічних картах і нові "об'єкти", що можуть розглядатись як вступні елементи, доповнення до картин, а також як окремі експонати.
Тема геополітики проходить лейтмотивом крізь усю творчість Юрія Соломко. Починаючи із 90-х років художник працює з картами. Винайденою ним авторською художньою мовою Соломко виражає рефлексію на геополітичні події, що відбуваються в світі, а також виявляє таким чином різні глибинні змісти. 
Роботи на цій виставці – логічне продовження його творчого шляху. Соломко стверджує, що географічна карта – це один з найсильніших символів,що було створено людською цивілизацією. До інформації яка вже міститься у цих документах він вписує свою.
Картини і деякі об'єкти проекту SEX&POLITICS зображують любовні і еротичні сцени, що є притаманною рисою творчості Соломко. Тема виставки дуже актуальна, тому що секс і політична влада цікавили людей завжди, принаймні в якості двох основ людської діяльності. Багато народностей спрадавна навіть не відокремлювали ці поняття. Наприклад, стародавні китайці вважали, що сексуальна потенція першої особи Піднебесної імперії була запорукою процвітання населення що там проживало. Праведні труди по управлінню державою імператор мав перемежовувати із постільними утіхами, для чого існував цілий штат жінок не дуже серйозної поведінки. Серед об'єктів на виставці демонструється скульптура фалоса "ХХХ", Юрій Соломко каже, що фалос – це такий самий символ політичної влади, як скіпетр і держава. Адже не випадково на наскельних малюнках часів неоліту вождя племені завжди можна було впізнати по найдовшому фалосу, це означало що йому належить багато жінок, у нього багато дітей, простіше кажучи – він насправді батько свого племені. Звичайно, дане твердження може бути і умовним, але з іншого боку якщо у державного діяча все лібідо йде у політику – тоді точно чекай біди. Всі свої комплекси, манії та фобії такий "батько нації" буде зганяти на власному народові та сусідах.
Характерною рисою експозиції SEX&POLITICS є те, що автор проводить дві лінії – одна сучасне трактування сучасного нам світу та його актуальних проблем, а друга – минуле, частина сюжетів якого може алегорично нагадувати нам про циклічність історії. Іноді ці два напрямки перетинаються, іноді йдуть порізно. Тобто Юрій може на старовинній мапі зобразити сучасний сюжет, і навпаки. Для виділення другої теми в цьому проекті автор вперше звертається до використання антикварних карт, а також деякі з сюжетів, що цитує художник, відсилають нас до іншої епохи.


Юрій Соломко народився в 1962 році у Криму. У 1986 році закінчив Краснодарське художнє училище, а в 1992-му Київський державний художній інститут (нині - Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). 
Юрій Соломко був одним з учасників відомогого арт-об'єднання "Паризька комуна" (1989-1994). У 1997 був визнаний Художником року в галузі сучасного мистецтва на Міжнародному Арт Фестивалі в Києві, Україна. Юрій Соломко неодноразовий володар грантів і стипендій, постійний учасник всіх глобальних подій українського мистецтва. Твори Соломко в різні роки продавалися на таких аукціонах як Dorotheum (1999), Відень, Австрія, Sovkom (2008), Москва, Росія, Epoch (2009), Golden Section (2011), Korners (2008, 2015), Київ, Україна, Phillips de Pury & company (2009, 2010, 2014 року, 2015) і у 2016 році на році Sotheby’s, Лондон Великобританія. На даний час художник живе та працює у Києві.

Його роботи знаходяться в колекціях Національного художнього музею, Київ, Україна, Російського державного музею, С.Петербург, Росія, Музею Університету Дюка, Північна Кароліна, США,
Мистецького центру Хенні, Онстанд, Ховікоден, Осло, Норвегія, Росія, Градобанку, Київ, Україна, а також у Колекція Симона де Пюрі. 

Voloshyn Gallery заснована в 2006 році подружжям Максимом та Юлією Волошиними, та існувала під назвою Mystetska Zbirka Art Gallery . Вона розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Voloshyn Gallery – галерея сучасного та концептуального мистецтва, є майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів.
Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі. Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект "Україна. Архетип свободи" у Відні в культурно-виставковому центрі Novomatic Forum. У проекті були показані роботи 15 українських художників, які втілили в своїй творчості принцип свободи. У квітні 2015 року з ініціативи галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У проекті взяли участь сім провідних художників, які представили свій погляд на війну і мир в Україні зокрема та в історичному контексті в цілому. У 2015 році Максим і Юлія організували проект  українських художників у Нью-Йорку, який проходив в Ukrainian Institute of America. У червні 2016 року галерея представляла українських художників на SCOPE Basel, сателіті найпрестижнішого у світі ярмарку мистецтва Art Basel.
Максим і Юлія Волошини активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їх твори.У 2015 році Максим і Юлія увійшли в ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes і стали наймолодшими у цьому рейтингу. В цьому ж році Максим і і Юлія увійшли ще в один рейтинг українського Forbes: 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **