Наверх
Меню
Меню
Событие
03/11
Light Emotions
in art 7.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 8.jpg
in art 11.JPG
in art 11.JPG
in art 12.JPG
in art 12.JPG
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 11.JPG
in art 12.JPG

Light Emotions

3 листопада 2016 року в креативному київському просторі – KZ ART ROOM відбудеться персональна виставка молодої та хвилюючої художниці – Jo D – Light Emotions, яка вперше відкриє світ свого легкого та загадкового мистецтва киянам та гостям столиці.

Українська художниця Jo D, народилася в Тернополі, має польсько-американське коріння. Дідусь називав її Джованною і всіляко заохочував до творчості. І що ж – його Джованна в 13 років стає ілюстратором дитячих книг та журналів, починає писати вірші, бере участь у розмаїтті конкурсів та виставок.

Матеріал, з яким вона працює, – легкий, повітряний, тендітний, але з нього так непросто мережити думки. Ні, не на папері, а … папером.

Переїзд до столиці, у доросле життя, де був коледж легкої промисловості та Київський національний економічний університет, перемога в міжнародному конкурсі «Печерські Каштани». Життєве кредо Jo D – «Немає нічого неможливого».

«Перед очима глядачів з’являється химерна картина: ніби звичайне дерево, звичайне коріння, аж раптом з цього мережива виплітається обличчя, відкриваються очі, говорять вуста… Вирізані ножем паперові картини стають розкішними полотнами та мандрують за океан, вже не один рік надихають власників в таких містах як Нью-Йорк, Каліфорнія, Філадельфія, Північна Кароліна, також в Канаді, Іспанії та інших країнах.», - ділиться своїми думками куратор, Дмитро Струк.

«Я коли вирізаю картину з паперу, я відчуваю, що наче дихаю через папір, це неймовірні відчуття.., часом малюю ескізи і наспівую якусь мелодію, потім народжуються слова… Мистецтво немає меж! Сподіваюсь, що моє мистецтво зробить вас щасливими. Хочу та мрію, щоб у Львові, і в Полтаві, і в Дніпрі, і в Харкові, і в Києві люди побачили та відчули моє мистецтво», - говорить художниця.

Виставка триватиме з 3 по 10 листопада. Офіційне відкриття відбудеться 3 листопада о 18.30 за адресою: м. Київ, вул. Олеся Гончара, 22.

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **