Наверх
Меню
Меню
Событие
14/11
Арт-група Light представить виставковий проект IN SILENCE у арт-просторі СКЛО
in art 6.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 7.jpg
in art 9.jpg
in art 9.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 9.jpg

Арт-група Light представить виставковий проект IN SILENCE у арт-просторі СКЛО

В понеділок 14 листопада 2016 р. о 18:00 в арт-просторі СКЛО відбудеться відкриття виставки SILENSE арт-групи Light.

Виставка складається з персональних робіт учасниць групи. Проте об’єднуючую є групова скульптурная інсталяція “Коло Тиші”. Це логічне завершення пошуку мисткинь, а не відправна точка у творчому процесі.

В експозиції ви не побачите рефлексій на популярні тепер теми війни, потріотизму чи фемінізму. Ви побачите особисті переживання, внутрішні діалоги та конфлікти, котрі тою чи іншою мірою відображають оточуючу нас дійсність та будут блізькі та зрозумілі більшості.

Основна ідєя виставки лежить на поверхні, тому що переживаючи теперешні непрості часи, мисткині працюють у безперервній колаборації. Частіше за все зараз у групі колективне домінує над особистим, проте іноді особисте бере верх. Саме в такі моменти народжуються персональні живопис, інсталяції та арт-об’єкти.

Ідея зібрати усі персональні роботи у єдине ціле належить тьютору групи Мирославу Вайді. Саме він наполіг на експонуванні особистих творів.

Кураторка арт-групи Ольга Чекотовськая про виставку думає наступне: «Ця виставка про глибоко особисте, яке несподівано знаходить відгук і прийняття. Кожна з учасниць групи Light цілісна сформована особистість, яка знаходить в собі сили витягувати на поверхню внутрішні переживання. Проте, це не перешкоджає створенню гармонійних групових робіт. Цей баланс і є головною особливістю групи».

Виставка триватиме з 14 до 18 листопада 2016 включно. Вхід на виставку бескоштовний. Часи роботи експозиції з 12:00 до 20:00 щоденно.

Час і місце вiдкриття: 14 листопада 2016р., арт-простір СКЛО, м.Київ, вул.Тургєнєвська 8/14, початок о 18:00.

На додаткові питання можуть відповісти:

Катерина Кубицька-Солдатова (художниця) 067-941 9268

Ольга Антонова (художниця) 066- 707 9773

e-mail: lightgroup.ua@gmail.com

Про арт-групу Light

Арт-група Light була заснована випускницями Школи Сучасного Мистецтва у 2015 році. За майже два роки групою реалізовано 6 спільних виставкових проекта. Серед них такі як виставка «Місце.Час» в арт просторі СКЛО, участь у маштабному проекті «Життя Після» на Арт-Заводі Платформа, презентація великої інтерактивної інсталяції «Дощ» в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко та інші.

Тьютором групи є український сучасний художник Мирослав Вайда, котрий завжди підтримує участниць групи в реалізації проектів.

Учасницi групи це молоді художниці: Ольга Чекотовська, Альона Шибунова, Катерина Кубицька-Солдатова, Євгенія Антонова, Юлія Захарова, Ольга Антонова.

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **