Наверх
Меню
Меню
Событие
15/11
Арт – династія Ісупових
in art 2.jpg
in art 2.jpg
in art 4.jpg
in art 4.jpg
in art 5.jpg
in art 5.jpg
in art 2.jpg
in art 4.jpg
in art 5.jpg

15 листопада 2016 р. о 18.00 у Національному заповіднику «Софія Київська», виставкова зала «Хлібня», відбудеться продовження культурного арт-проекту «ART Families – Мистецькі родини». Це вже третя знакова родина митців, які стали учасниками проекту, що втілюється в життя спільними зусиллями Національного заповідника «Софія Київська» та «Light Art Foundation».

Виставка «Арт – династія Ісупових» стане яскравим продовженням великого проекту «ART Families – Мистецькі родини», який ставить за мету підтримку культурних та сімейних цінностей в Україні.

«Приємно бути ініціатором такого величного проекту, прикро, та в сучасній Україні жодного разу не було великої виставки родини Ісупових, для мене це величезна відповідальність об’єднати твори родини та зробити цей проект в стінах Св.Софії, продемонструвати нові роботи митців та вже відомі шедеври. Остання виставка арт-династії відбулась в Нью-Йорку в рамках міжнародного проекту "SOFA 2004", Museum of Arts & Design ще в 2004 році», - говорить куратор проекту – Дмитро Струк.

Учасники проекту:

Володимир Ісупов, голова родини народився в 1939, художник-монументаліст і графік, від 1990-х рр. використовує авторську техніку (папір, акварель, туш, позолота). Автор мозаїк, розписів, монументально-декоративної кераміки, учасник всеукраїнських, всесоюзних та міжнародних мистецьких виставок від 1970.

Персональні виставки автора відбувались – у Києві (1987–2009), Вашинґтоні (1992–94), Будапешті (1992), Ризі (1994), Цинциннаті (США, 1995), Франкфурті-на-Майні (1996), Лондоні (2000), Токіо (2001), в далекому 1971 взяв участь у проекті «Молоді художники України», що проходив у Москві.

Неллі Ісупова – одна з найвідоміших художників-керамістів нашої держави, окрім того, одна з перших арт-менеджерів України, в 1988 році спільно з 3-ма художниками нею була створена одна з перших київських галерей «Триптих», на Андріївському Узвозі. Головні теми робіт майстрині - щастя, свобода, світла енергія та радість. «Мої шматочки світла поширюються зараз по всьому світу через те, що роботи купують в різні країни. І так поступово шматочок мого внутрішнього світу йде навіть туди, де я не була», - говорить Неллі Ісупова.

Сайт майстрині - http://nelli-isupova.wixsite.com/ceramics

Сергій та Ілля Ісупови – сини Неллі та Володимира, скульптор-сюрреаліст та художник.

Сергій Ісупов, народився в 1964 році, художню освіту отримав в Україні та Естонії, з 1994 року живе та працює в США. Його роботи часто наповнюються енергією взаємовідносин, що існують між чоловіком та жінкою. Всі речі та проблеми що хвилюють автора переносяться та живуть в його роботах. «Коли я думаю про себе та про свої роботи, я не впевнений, що це я створюю їх: скоріше, вони створюють мене», - Сергій Ісупов

Детальніше про автора та творчість на сайті : http://sergeiisupov.com

Ілля Ісупов, народився в 1971, молодший продовжувач династії та єдиний з родини, хто обрав контемпорарі арт. Його стиль незвичний і легко впізнаваний, споглядаючи роботи майстра, якась сила підштовхує глядача зануритись у картини та спробувати зрозуміти їх потаємний сенс. Живопис, графіка, відео-арт, - саме на цьому арт-полі працює митець.

На виставці «Арт – династія Ісупових» Ви зможете побачити більше 80 робіт сім’ї, твори відомої мистецької родини зберігаються в багатьох музейних та приватних колекціях України та світу.

Відкриття виставки відбудеться в Національному заповіднику «Софія Київська», виставковий зал «Хлібня» 15 листопада 2016 року о 18:00 за адресою: вул. Володимирська, 24, м. Київ.

Акредитація для ЗМІ триватиме до 17.00 14 листопада 2016 року.

Виставка триватиме до 4 грудня.

Куратор проекту:

Дмитро Струк

(068) 352-17- 05

Dmytro.struk@gmail.com

комментарии
Календарь
21/09

                                             «Амбівалентність». Віктор ...

21/09

«Спогад про Санторіні»   Виставка «Спогад про Санторіні» - це відлуння 10-річного «санторінського» періоду життя українського художника Сергія Олексюка. 12 ...

24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **