Наверх
Меню
Меню
Событие
16/11
Voloshyn Gallery представляє груповий проект Артема Волокітіна, Тетяни Маліновської та Віталія Кохана
in art 3.JPG
in art 3.JPG

Voloshyn Gallery представляє груповий проект Артема Волокітіна, Тетяни Маліновської та Віталія Кохана

ФОТОСИНТЕЗ – це виставка-майстерня, лабораторія, де експозиція є дослідженням, експериментом та водночас його фіксацією, вона також набуває значення простору для створення і культивування нового досвіду. З позиції науки, процес фотосинтезу – це Perpetuum Mobile біологічних видів. Для митців перевтілення сонячних променів у енергію життя організмів – це тема, сповнена естетичних рецидивів, філософського переосмислення та емоційних образів. На виставці ФОТОСИНТЕЗ будуть представлені нариси, відео та інсталяції, що демонструють три авторські точки зору на феномен фотосинтезу.

"Зміст поняття "фотосинтез" вбирає в себе акт насичення рослинного організму та виділення ним енергії, сенсом якої, за кінцевим рахунком, є забезпечення життєдіяльності усіх земних істот. Фотосинтез – це повсякденний процес чарівного перевтілення однієї субстанції в іншу, що демонструє відносність та взаємозв’язок матеріального та спіритуального світів. Це слово цілком вірно зображує атмосферу виставки, що презентує роботи Артема Волокітіна, Тетяни Маліновської та Віталія Кохана. Об’єднанні спільним простором, твори сприймаються наче єдине ціле, не дивлячись на емоційну та стилістичну еклектичність. Так, реалістичні, наче живі, чорно-білі сади, що зображені на картинах Артема Волокітіна, перетворюються у містичний інтер’єр під дією штучних променів барокових освітлюючих приладів. Тривожна і водночас радісна експресивність творів Тетяни Маліновської чомусь народжує глибинне відчуття спокою та природності оточуючої дійсності. А сповненні життям картини Віталія Кохана, з притаманним для них різнобарвним символізмом, роблять сприйняття більш яскравим, об’ємним та фактурним. Фотосинтез у природному середовищі – це вічна заміна світлих фаз, що надають рослинам можливість з’являтися на світ та розвиватися, темними періодами, коли вони можуть лише дихати, в очікуванні на промені, або ж у такт життю, що їх полишає. Тому ця експозиція несе в собі нескінчений хоровод народжених, тих, що розквітають, та поступово зникаючих сенсів, глибину та фантастичність побутових метаморфоз та невичерпний потенціал емоцій."

Уляна Курганова (культуролог, мистецтвознавець)

Артем Волокітін народився 1981 року в м. Чугуїв, Харківська обл. Закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв. Проходив стажування в майстерні Ентоні Гормлі в Лондоні. У 2011 році став першим володарем головної премії PinchukArtCentre, що дозволило художнику дебютувати у паралельній програмі Венеціанської бієнале 2011. У 2015 році Артем Волокітін брав участь в основній програмі Венеціанської бієнале, його роботи стали частиною українського павільйону "Надія!". За останні три роки твори художника були представлені в лондонській Saatchi Gallery, в Українському інституті Америки у Нью-Йорку, а також на датському ярмарку Art Copenhagen і німецькій Kolner Listе. Художник живе і працює в Харкові, Україна.

Тетяна Маліновська народилася 1980 року в Одесі. У 1995 році закінчила Севастопольську художню школу. В 2001 закінчила відділення організації внутрішнього простору, виставок і реклам в Харківській державній академії дизайну та мистецтв, у 2005 закінчила відділення монументального живопису Харківської державної академії дизайну та мистецтв, майстерня В. Гонтарова. З 2002 по 2007 вчилася і працювала в художній майстерні Боттега Є. І. Бикова. З 2005 року працює спільно з Артемом Волокітіним. Із 2010 по 2016 рік виступала співкуратором та художником у восьми масштабних жіночих групових арт-проектах, таких як Women Secret в Мистецькому Арсеналі, "Нуль без палички" в Єрмілов Центрі, Toy Story у Voloshyn Gallery. А також була у складі кураторської групи та як художник кількох змішаних проектів, таких як "Ботаніка" у галереї Лавра. Роботи художниці знаходяться у музейних та приватних колекціях. Тетяна Маліновська живе і працює в Харкові.

Віталій Кохан народився в 1987 році в м. Суми. З 2002 по 2006 роки навчався в Сумському училищі мистецтв і культури імені Д. С. Бортнянського. З 2006 по 2012 – в Харківській державній академії дизайну і мистецтв на відділенні монументального живопису. З 2005 року постійний учасник ленд-арт симпозіуму "Простір прикордоння" (с. Могриця, с. Миропілля). З 2008 періодичний учасник ленд-арт програми фестивалю "АртПоле". У 2013 році брав участь в програмі резиденцій К.А.І.R. (Словаччина, Кошице). Живе та працює у Харкові.

 

16.11.16 – 11.12.16

Відкриття: 16 листопада о 19:00, Voloshyn Gallery, Київ, вул. Терещенківська, 13

 

Voloshyn Gallery – була заснована Максимом та Юлією Волошиними у 2006 році. Від початку заснування носила назву Mystetska Zbirka Art Gallery. Вона розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Voloshyn Gallery – галерея сучасного та концептуального мистецтва, є майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів.

Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі. Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект "Україна. Архетип свободи" у Відні в культурно-виставковому центрі Novomatic Forum. У проекті були показані роботи 15 українських художників, які втілили в своїй творчості принцип свободи. У квітні 2015 року з ініціативи галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У проекті взяли участь сім провідних художників, які представили свій погляд на війну і мир в Україні зокрема та в історичному контексті в цілому. У 2015 році Максим і Юлія організували проект українських художників у Нью-Йорку, який проходив у Ukrainian Institute of America. У червні 2016 року галерея представляла українських художників на SCOPE Basel, сателіті найпрестижнішого у світі ярмарку мистецтва Art Basel.

Максим і Юлія Волошини активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їх твори. У 2015 році Максим і Юлія увійшли в ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes і стали наймолодшими у цьому рейтингу. В цьому ж році Максим і Юлія увійшли ще в один рейтинг українського Forbes: 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30.

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **