Наверх
Меню
Меню
Событие
14/12
Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку живопису Вадима Петрова (Харків) «Маршрут»
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку живопису Вадима Петрова (Харків) «Маршрут»

Під час подорожі знайомим маршрутом якісь незначні дрібниці або розмови з подорожніми можуть суттєво вплинути на сприйняття часу і простору. Особливо в провінції, як ніде, розумієш, що історія – це начебто зміна декорацій, де природні та історичні ландшафти межуються з новобудовами, новітні назви вулиць – з бігбордами, політичними гаслами, жінками за кермом, авто та крамницями з широким вибором товарів. Крізь ці декорації не завжди можна розгледіти жахливий зміст історії. А чи свідчить зміна декорацій про справжні, суттєві, глибинні зміни в історії? Чи для цього потрібне щось інше, а саме – зміна свідомості, світоглядні зміни, зміни суспільних інституцій. І розумієш, що найважливішим є те, щоб ці зміни не вели нас назад, у Мезозойську еру.

Вадим Петров

Вадим Петров народився в 1960 р. у м. Шостка Сумської області.

1975–1979 рр. – навчався у Харківському художньому училищі.

1979– 1984 рр. – навчався у Харківському художньо-промисловому інституті (факультет монументально-декоративного мистецтва).

Виставкову діяльність розпочав з 1985 р.

Член Національної спілки художників України з 1989 р.

Автор ілюстрацій до творів В. Гюго «Собор Паризької Богоматері», Данте «Божественна комедія», Д. Дефо «Пригоди Робінзона Крузо» та ін.

Твори зберігаються в зібранні Міністерства культури України, Київському музеї сучасного мистецтва, Харківському художньому музеї, Зимерлі Арт Музеум в Нью-Джерсі, в зібранні Нортона Доджа (США), в зібранні галереї Едуарда Нахамкіна (США), а також у багатьох приватних колекціях України та зарубіжжя.

Вернісаж 14 грудня о 18.00 за адресою: вул. Десятинна, 13.

Виставка триватиме 15–27 грудня.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **