Наверх
Меню
Меню
Событие
16/12
Музей історії Києва та художник Слава Займак запрошують на відкриття новорічно-різдвяної виставки "Зима у казці"
in art 1.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg
in art 3.jpg
in art 4.jpg
in art 4.jpg
in art 6.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 8.jpg
in art 9.jpg
in art 9.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg
in art 4.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 9.jpg

Музей історії Києва та художник Слава Займак запрошують на відкриття новорічно-різдвяної виставки "Зима у казці"

Музей історії Києва та художник Слава Займак запрошують на відкриття новорічно-різдвяної виставки "Зима у казці" 16 грудня о 18.00.

Слава Займак - відомий київський художник, який репрезентує абсолютно нове бачення живопису. Завдяки його таланту та неординарній техніці виконання робіт адгезивними матеріалами, він завоював шанувальників у різних куточках світу.

Головне завдання виставки - створити святковий настрій і занурити відвідувачів у світ новорічної казки, на яку так чекають і дорослі, і діти.

Виставка Слави Займака дозволить усім хоч ненадовго забути про власні клопоти і проблеми, насолодитись казковою атмосферою й повірити в дива! Роботи Слави Займака - це дивовижні переплетення тонких павутин на полотні, що оживаючи, виходять за рамки картини і створюють враження тривимірного простору.

Створюючи картини, Займак досягає найбільшого емоційного ефекту завдяки плавності ліній і яскравості колориту. Завдяки авторській техніці 3D ефекту, ми можемо відчути рух образів на картині. Його техніка унікальна і неординарна, а тому твори художника зберігаються в приватних колекціях майже на всіх континентах світу: Європа, Азія, Америка та Африка.

Виставка триватиме до 15 січня в Музеї історії Києва (м.Київ, вул.Богдана Хмельницького, 7).

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +125
комментарии
Календарь
20/06

 Микита Зігура НОВА АРХЕОЛОГІЯ 20 червня Mironova Foundation презентує персональний проект Микити Зігури «Нова археологія». Проект присвячений актуальній темі збереження навколишнього ...

20/06

З 20 червня  по 15 вересня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Літній щоденник». Музейна збірка. На виставці буде представлено «збірник вражень» ...

20/06

У мистецькому просторі АКТ на території Арт-завод Платформа відбудеться відкриття нової виставки, створеної у колаборації з молодим візуальним видавництвом BOOKSHA та об’єднанням УФА. 20 червня ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **