Наверх
Меню
Меню
Событие
20/01
Персональна виставка Ірини Діброви «Пейзажна Україна»
вывеска.jpg
вывеска.jpg

Персональна виставка Ірини Діброви «Пейзажна Україна»

«Наша велика країна переживає зараз духовне піднесення. На цій хвилі хочеться помічати і писати все те гарне, що є  чудові краєвиди і квіти», – Ірина Діброва.


Дизайнер та відома мисткиня Ірина Діброва народилася в Хабаровську. Навчалася в Хабаровській майстерні Г. Дегтярьова і в Москві - ХДПУ (на факультеті «Інтер'єр і обладнання»). З 1980 року живе в Києві. Член Спілки дизайнерів України. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Твори Ірини знаходяться в приватних збірках і галереях в Україні та інших країнах світу. Реалізовано інтер'єрні проекти в Україні та Росії.

З 2000 року власниця і автор інтер'єру дизайн-салону «Лінія Деко».

Головна кредо в її творчості: інтер'єр – відображення внутрішнього світу людини.

Запрошуємо на персональну виставку «Пейзажна Україна», що відбудеться 20 січня  4 лютого 2017 року у Центрі української культури та мистецтва. Відкриття виставки відбудеться о 17:00 за адресою: м.Київ, вул. Хорива, 19-в (поблизу ст. м. Контрактова Площа).

графика
живопись
Искусство
музеи
современное искусство
Рейтинг +41
Сучасне мистецтво України та Світу. Непрофітний погляд та альтернативний підхід.
комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **