Наверх
Меню
Меню
Событие
25/01
8 Contemporary Artist from Ukraine NEW PERSPECTIVES
in art 4.jpg
in art 4.jpg
in art 1.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg
in art 3.jpg
in art 2.jpg
in art 2.jpg
in art 5.jpg
in art 5.jpg
in art 6.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg
in art 8.jpg
in art 4.jpg
in art 1.jpg
in art 3.jpg
in art 2.jpg
in art 5.jpg
in art 6.jpg
in art 7.jpg
in art 8.jpg

8 Contemporary Artist from Ukraine NEW PERSPECTIVES

25.01.17 – 12.02.17

Відкриття: 25 січня о 19:00, Voloshyn Gallery, Київ, вул. Терещенківска, 13

Voloshyn Gallery представляє проект New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine, – це виставка восьми провідних українських художників, що вже була успішно продемонстрована у Нью-Йорку, США, а тепер її може побачити і київська публіка. У проекті взяли участь: Микола Маценко, Олег Тістол, Артем Волокітін, Тетяна Маліновська, Михайло Деяк, Анна Валієва, Степан Рябченко та Роман Мінін. Ініціатори та куратори проекту Максим і Юлія Волошини та Волтер Гойдиш.

Метою виставки у США було представити сучасне українське мистецтво як унікальний феномен. У даному проекті художники пропонують глядачам дослідити власні перспективи, ризикнути заглянути в майбутнє, за горизонт подій. Виставка порушує питання глибокого емоційного і духовного виміру сучасної людини, перед якою, як і сотні років тому, стоять все ті ж проблеми вибору, і в той же час, відкриваються нові можливості. Отже перед вами вісім абсолютно різних індивідуальностей та світоглядів!

Майстер неофольку Микола Маценко висловлює свої ідеї за допомогою символічних «гербів». Художник займається формуванням нового національного міфу. Його роботи одночасно нагадують поп-арт і старовинний фольклорний орнамент. Серед інших творів на виставці він представить роботи з зображенням колорадських жуків – символічний натяк на окупацію Криму та політичний конфлікт в Україні.

Твори Анни Валієвої дозволяють отримати новий досвід сприйняття текстур і побачити, як образи набувають нового змісту в контексті нестандартного матеріалу, наприклад, синтепону. Анна – молода і успішна українська художниця, у 2016 році стала лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розвитку столиці України міста-героя Києва. Також приймала участь у виставці Scope Miami Beach 2016 на стенді Voloshyn Gallery у Маямі, США.

Михайло Деяк представляє молоде покоління сучасних українських художників. Він працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами, працюючи зі склом та металом, а також досконало володіє усіма техніками живопису. У проекті Михайло представить живописні полотна із серії «Klitschko Brothers Emotions», яка була вперше представлена у 2014 році на Art Kyiv Contemporary. У цих роботах Михайло звертається до історії чемпіона, до його внутрішніх переживань, втілює енергію, яка наповнює боксера перед боєм. У проекті представлена також ще одна робота з серії Stools.

Артем Волокітін – перший лауреат премії Pinchuk Art Prize. Представлений цикл «Салюти» присвячений руйнуванню і творенню. Художник спостерігає за руйнуванням краси та незворотності її згасання. Він створює зображення жахливих фізичних явищ, перед якими людина усвідомлює свою смертність. З одного боку, автора заворожує фізика процесу, яку він розкриває як живописець. З іншого боку, зображення вибухів – це своєрідне проживання повсякденної реальності, яку переповнює агресія. Максимально спрощений, графічний фон його робіт нагадує техніку гравюри.

Тетяна Маліновська у серії робіт Easygame в образі тістечок втілила саму легкість, невагоме інфантильне бажання родом з дитинства, в одній роботі цього циклу з'являється образ Вавилонської вежі, що символізує прагнення людей які об'єдналися на шляху до вершини. У роботі Triumph повітря пронизує весь образ, який складається з різних змішаних субстанцій. У творах з циклу «Серцевина» втілений вир, у глибині якого з'єдналися еротика, інтрига і чарівний калейдоскоп, схожий на казковий сон.

Степан Рябченко передає дух часу: еру інформаційних технологій, віртуальної реальності, цифрових образів. У своїх сміливих і яскравих проектах художник «грає» з простором, трансформує його, проектує нове абстрактне середовище. У проекті представлені серії робіт «Віруси» і «Електронні зефіри», в яких художник звертається до актуальної теми нашого століття, а саме віртуальної реальності та її впливу на життя людини. У серії «Електронні зефіри» художник трансформує давньогрецьку міфологію в міфологію віртуальну, створюючи портрети віртуальних вітрів.

Олег Тістол один з найвідоміших українських художників, яскравий послідовник української нової хвилі, представить роботи із серії «Ю. Б. К», над якою він працював більше 9 років. У цій серії він звертається до теми стереотипів і культурних символів. Так зображена ним пальма з набережної Ялти уособлює образ втраченого раю, місця відпочинку, яким для всіх українців був Крим. В той же час, пальма – це і образ рукотворності, підміни і штучності.

Роман Мінін – відомий, в першу чергу, як автор робіт на шахтарську тему. Йому вдалося створити не просто надзвичайно масштабний цикл, а й своєрідну антологію шахтарського життя. Образ шахтаря є для Мініна символом, сенс якого має різний діапазон метафоричних тлумачень: від християнського подвигу смиренності до пошуку інформації в світі інформації. Також шахтар Мініна претендує на роль, як висловлюється сам автор, «антропоморфного архетипу». У той же час роботи художника носять гостросоціальний характер, будучи наочною ілюстрацією експлуатації людини у капіталістичній ринковій системі.

Характерною особливістю експозиції є те, що кожен з майстрів працює у своїй, цілком впізнаваній манері, піднімаючи у своїх роботах теми національної ідентифікації, руйнування і відродження, а також пошуку себе. New Perspectives: 8 Contemporary Artist from Ukraine – це пошук нових сміливих можливостей розвитку українського мистецтва на основі національних цінностей.

Ukrainian Institute of America розташований в унікальному історичному місці, у самому серці Нью-Йорку, в районі знаменитої Музейної милі на П'ятій Авеню у будинку, що має ім'я Fletcher-Sinclair Mansion та входить до топ-10 найгарніших маєтків міста, а його вікна виходять на Метрополітен-музей та Центральний парк. Культурна установа українців у США, заснована у 1948 році українським винахідником, бізнесменом і філантропом Володимиром Джусом, під цю інституцію Джус і придбав маєток в центрі Нью-Йорку у 1955 році.

Voloshyn Gallery була заснована Максимом та Юлією Волошиними у 2006 році. Від початку заснування носила назву Mystetska Zbirka Art Gallery. Вона розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Voloshyn Gallery – галерея сучасного мистецтва, є майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів.

Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі. Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект "Україна. Архетип свободи" у Відні. У квітні 2015 року з ініціативи галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У червні 2016 року галерея представляла українських художників на SCOPE Basel, сателіті найпрестижнішого у світі ярмарку мистецтва Art Basel, цього ж року галерея представляла Україну під час Art Basel Week у Маямі на ярмарку Scope Miami Beach.

Максим і Юлія Волошини активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їх твори. У 2015 році Максим і Юлія увійшли в ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes і стали наймолодшими у цьому рейтингу. В цьому ж році подружжя увійшло ще в один рейтинг українського Forbes: 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30.

Voloshyn Gallery

м. Київ, вул. Терещенківська, 13, вхід в арку 2-й двір.

+38 050 136 47 37, +38 044 234 14 27

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **