Наверх
Меню
Меню
Событие
01/02
Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та Фонд Культурних Ініціатив “ArtHuss” представляють арт-проект «Внутрішня Японія»
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та Фонд Культурних Ініціатив “ArtHuss” представляють арт-проект «Внутрішня Японія»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»

та Фонд Культурних Ініціатив “ArtHuss”

представляють арт-проект

«Внутрішня Японія»

(01.02.2017 – 15.02.2017 р.)

Петро Сметана, Вічна медитація. Manghha

1 лютого в МВЦ «Музей історії Києва» відкривається виставковий проект “Внутрішня Японія”, приурочений року Японії в Україні. На виставці буде представлено близько 30 робіт провідних українських художників, які продемонструють власне бачення Японії та культури цієї неповторної країни.

Проект включено до переліку офіційних заходів року Японії в Україні Міністерством закордонних справ України та Посольством Японії в Україні.

«Внутрішня Японія» - виставка, що буде цікавою як тим, хто побував у Японії, так і тим, у кого поїздка до Країни Сонця, що сходить ще попереду.

Костянтин Зоркін, інсталяція Кістяний журавель

Японія – країна квітучої сакури, магічно-привабливий край гейш і самураїв, Соні та Тойоти, Мурасакі Сікібу та Муракамі Харукі. Здавалося б, цю країну витонченої екзотики знають усі, проте вона загадкова, як посмішка Джоконди – подобається, інтригує і щось приховує.

У багатьох реальних та уявних поціновувачів японської культури існує своя “Японія” як ідеал гармонічного поєднання краси та сили, витонченості та мужності, традицій та сучасності, холодного раціо і чутливості.

Що для нас, українців, Японія? Японія зовнішня, реальна і Японія внутрішня, уявна? Як вони співіснують, уживаються між собою? Куди нас веде цей шлях на Схід?

Мета проекту “Внутрішня Японія” – відтворити засобами візуального мистецтва ту роль, що відіграє японська культура у духовному світогляді українців, переосмислити кліше та встановити нові, інколи зовсім несподівані зв’язки і сенси.

На виставці також буде представлено каталогу проекту. Організатори планують показати проект в інших містах України та в Японії.

Гамлет Зінківський, Істерика

Учасники проекту: Андрiй Блудов, Микола Журавель, Костянтин Зоркін, Гамлет Зiнькiвський, Олексій Іванюк, Наталія Карпінська, Наталія Корф-Іванюк, Роман Романишин, Сергій Савченко, Петро Сметана, Денис Струк.

Куратор проекту: Андрій Накорчевський.

За підтримки:

- Посольства Японії в Україні;

- Міністерства закордонних справ України;

- Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Довідкова інформація:

Організатор: Фонд Культурних Ініціатив “ArtHuss”

Офіційний медіа партнер: Інформаційний портал візуальної культури “CHERNOZEM”

Офіційний поліграфічний партнер: Фамільна типографія “Huss”

Партнери: архітектурно-ландшафтні компанії Akari Japanese Gardens та Integrum.

Продюсер: Костянтин Кожемяка

Проектний менеджер: Дар’я Кузнєцова

Відкриття виставки – 1 лютого о 18:00

в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).

Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона)

Куратор від музею - Олена (097) 578 35-59

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **