Наверх
Меню
Меню
Новость
06/02
Екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива, представив AHF Ukraine
in art 3.JPG
in art 3.JPG
in art 5.JPG
in art 5.JPG
in art 3.JPG
in art 5.JPG

Екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива, представив AHF Ukraine

Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine презентувала екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива. Інсталяція разом з іншими активностями, як от: експрес-тестування на ВІЛ, майстер-класи з правильного надягання презервативів, лекції з безпечного сексу, роздача презервативів, розгорнулися в Креативному просторі AHF Ukraine в рамках Українського тижня моди (UFW). Фундація АнтиСНІД-США, AHF обрала гасло для активностей, яке лунає в ці дні в 39 країнах: «Завжди в моді».

«Презервативи є ефективним засобом захисту від інфікування ВІЛ та інших хвороб, що передаються статевим шляхом. Ми впевнені, що презервативи – це незмінний атрибут кожної людини, адже зараз основним шляхом передачі ВІЛ є саме статевий шлях (62%). Ми хочемо зробити презерватив модним та доступним», — зауважив Сергій Федоров, голова Представництва Фундації АниСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

Міжнародний день презерватива – традиційна соціальна акція, що проходить в багатьох країнах світу й спрямована на подолання епідемії ВІЛ/СНІД та популяризації презерватива, як основного засобу для захисту від інфікування. Протягом 5 днів під час роботи Креативного простору організатори планують роздати більш ніж 20 000 презервативів. Попри низьку собівартість виробництва, ціна на презервативи в Україні достатньо висока. З метою попередження епідемії ВІЛ/СНІД, уряди деяких країн вже закуповують та розповсюджують презервативи серед певних груп людей, наприклад, жінок секс-бізнесу, наркозалежних чи ЛГБТ-спільнот. В Україні наразі безкоштовно отримати презервативи можна лише від міжнародних організацій. Сьогодні ціна на презервативи в Україні стартує від 10 гривень, середня ціна – 30 гривень, тому, на думку організаторів, вони стають недоступними для багатьох українців.

«Ми щороку робимо презервативи все більш доступними й поширюємо їх серед людей безкоштовно. За 4 роки ми поширили в Україні майже 2 млн. презервативів, — каже Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF. — Але сьогодні ми закликаємо уряд України в рамках програм подолання епідемії ВІЛ/СНІД почати закуповувати та розповсюджувати презервативи з метою профілактики інфікування ВІЛ. Безкоштовні презервативи мають бути широко доступні для тих, хто не може дозволити собі їх придбати, а також в усіх закладах охорони здоров’я, що надають послуги вразливим до ВІЛ групам».

Відомий дизайнер Олексій Залевський підтримав соціальну акцію. Саме за його ескізами була розгорнута унікальна екстравагантна інсталяція, що вабила всіх відвідувачів та гостей UFW.  На своєму показі 7 лютого Олексій Залевський також представить кілька унікальних моделей концептуального вбрання. Таким чином дизайнер приєднується до гасла Всесвітнього дня презерватива й проголошує через творчість, що «презервативи – завжди в моді».

«UFW — це подія, що є законодавцем модних трендів і напрямків розвитку моди в країні. Я хочу, аби презервативи стали модним трендом в Україні, і тому охоче приєднуюся до Міжнародного дня презерватива, а, отже, й до подолання епідемії ВІЛ/СНІДу», — наголосив Олексій Залевський.

 Інформація для ЗМІ: 

Наталя Красненкова, 067 465 54 26krasnenkova@prhouse.com.ua

Наталя Богачова, 067 509 76 36, Ірина Василенко, 050 133 21 34

***

Довідка:

Міжнародний день презерватива відзначається в Україні 5-ий рік поспіль. У цей день в 39 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких закликають до профілактики ВІЛ/СНІД та захисту під час статевих контактів. 

Всього з 1987 року в Україні зареєстровано 297 422 випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 41 706 осіб. 132 714 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним наглядом.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській областях, а також у м. Києві. Головним шляхом передачі ВІЛ є статевий. Останніми роками в Україні переважна більшість людей інфікується ВІЛ саме через незахищені статеві контакти (без використання презерватива). Значна кількість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед людей віком від 25 до 49 років. Спостерігається тенденція до зростання нових випадків інфікування ВІЛ серед людей старше 50 років.

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу.  На сьогодні в рамках реалізації комплексних медичних програм, AHF разом з партнерами надає догляд, лікування та послуги більш ніж для 680 000  пацієнтів, що живуть з ВІЛ у 39  країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування й лікування — це базові компоненти стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. В 2015 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 3 826 649 осіб, було виявлено 113 947 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ інфекції.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
ТОП Новость
28/11

Voloshyn Gallery бере участь у ярмарку Untitled Art Miami Beach. Untitled Art - це міжнародний ярмарок сучасного мистецтва, заснований у 2012 році, який фокусується на кураторському балансі та цілісності ...

28/11

Voloshyn Gallery представляє стенд на арт-ярмарку NADA Miami. New Art Dealers Alliance (NADA), некомерційна організація, що займається культивуванням, підтримкою та просуванням нових голосів в сучасному ...

Календарь
02/12

2 грудня 2021 року о 16. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової «Невигадані історії».  Виставкова ...

03/12

З 3 по 12 грудня у найстарішій книгарні Києва "Сяйво книги" пройде персональна виставка Анни Пономаренко «Небо в хмарах». Експозиція складається з одноіменної серії робіт «Небо ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **