Наверх
Меню
Меню
Событие
07/02
Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з'являться на подіумі під час Міжнародного дня презервативу
in art 4.JPG
in art 4.JPG

Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з'являться на подіумі під час Міжнародного дня презервативу

Унікальні моделі одягу на тему безпечного сексу від Олексія Залевського будуть презентовані в рамках Ukrainian Fashiоn Week.

Під гаслом «Завжди у моді» Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine привертає увагу до зупинки епідемії ВІЛ/СНІД та відзначає Всесвітній День презерватива.

Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine запрошує Вас на шоу-показ відомого дизайнера Олексія Залевського, який презентує концептуальний одяг на тему безпечного сексу. Вбрання буде виготовлено із презервативів LOVE та Durex.

Чекаємо на Вас 7 лютого о 19.00 у приміщенні Мистецького Арсеналу,

вул. Лаврська 10-12

19.00 - показ Олексія Залевського.

Одразу після показу відбудеться прес-брифінг у Креативному просторі AHF

Учасники прес-брифінгу:

  • Сергій Федоров, директор Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine
  • Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF
  • Олексій Залевський, дизайнер

Увага, акредитація для ЗМІ обов’язкова:

Наталя Красненкова 067 465 54 26, krasnenkova@prhouse.com.ua

Наталя Богачова 067 509 76 36, Ірина Василенко 050 133 21 34

***

 

Довідка:

Міжнародний день презервативу відзначається в Україні 5-ий рік поспіль. У цей день в 39 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких закликають до профілактики ВІЛ/СНІД та захисту під час статевих контактів.

***

Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 287 968 нових випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 39 885 осіб. 130 410 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним спостереженням.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Київській та Чернігівській областях, а також у м. Києві. Починаючи з 2008 року, українці найчастіше інфікуються через незахищений секс. Якщо в 2005 році через сексуальні контакти інфікувалися 33 відсотки людей, у яких була виявлена ВІЛ-інфекція, то в 2012 році цей відсоток зріс до 51. Вперше більше половини нових випадків передачі ВІЛ-інфекції відбулося через незахищений секс. У 2015 році цей показник склав 60 відсотків. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей віком від 25 до 49 років.

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу. Натепер, в рамках реалізації комплексних медичних програм, AHF надає догляд, лікування та послуги більш ніж для 680 000 пацієнтів, що живуть з ВІЛ у 39 країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. У 2015 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 3 826 649 осіб, було виявлено 113 947 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ-інфекції.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **