Наверх
Меню
Меню
Новость
08/02
Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з’явились на подіумі під час Міжнародного дня презерватива
in art 1.jpg
in art 1.jpg
in art 2.jpg
in art 2.jpg
in art 1.jpg
in art 2.jpg

Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з’явились на подіумі під час Міжнародного дня презерватива

Унікальні моделі одягу на тему безпечного сексу від фешн-дизайнера Олексія Залевського були презентовані в рамках Ukrainian Fashiоn Week.  Під гаслом «Завжди в моді» Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine традиційно привернула увагу до необхідності подолання епідемії ВІЛ/СНІДу та відзначила Міжнародний  день презерватива.  

«Завжди в моді» — глобальна кампанія AHF, що включає проведення Міжнародного дня презерватива у 39 країнах світу. Презерватив має стати незмінним атрибутом сучасної людини, адже зараз основним шляхом передачі ВІЛ є саме статевий шлях (62%). Ми хочемо зробити презерватив модним та доступним, тому під час Ukrainian Fashiоn Week розповсюджуємо понад 20 тисяч презервативів, а також проводимо тестування на ВІЛ», — зауважив Сергій Федоров, голова Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

П’ять моделей одягу, виготовлені із 5000 презервативів Love та Durex стали справжнім посланням від фешн-дизайнера Олексія Залевського. Таким чином, на своєму дефіле Олексій проголосив, що презервативів не варто соромитись, а використання презервативів у прямому сенсі є модним трендом.

«UFW — це подія, що є законодавцем модних тенденцій в країні. Я хочу, аби презервативи стали модним трендом в Україні, і тому із задоволенням приєднуюсь до Міжнародного дня презерватива, а відтак – до подолання епідемії ВІЛ/СНІДу», — наголосив Олексій Залевський.

Попри низьку собівартість виробництва, ціна на презервативи в Україні достатньо висока. З метою попередження епідемії ВІЛ/СНІДу, уряди деяких країн вже закуповують та розповсюджують презервативи серед певних груп людей, наприклад жінок секс-бізнесу, наркозалежних чи ЛГБТ-спільнот. В Україні ж наразі безкоштовно отримати презервативи можна лише від міжнародних організацій.  Сьогодні презервативи в Україні коштують від 10 гривень, середня ціна — 30 гривень, тому, на думку організаторів, вони стають недоступними для багатьох українців.

«Ми щороку робимо презервативи все більш доступними і поширюємо їх серед людей безкоштовно. За 4 роки ми поширили в Україні майже 2 мільйони  презервативів, — каже Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF. — Але сьогодні ми закликаємо уряд України у рамках програм подолання епідемії ВІЛ/СНІДупочати закуповувати та розповсюджувати презервативи з метою профілактики інфікування на ВІЛ.Безкоштовні презервативи повинні бути широко доступні для тих, хто не може дозволити собі за них заплатити; а також у всіх закладах охорони здоров'я, що надають послуги вразливим до ВІЛ групам».

Також Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine презентувала екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива. Автором нестандартних арт-об’єктів виступив також Олексій Залевський. Інсталяція разом з іншими активностями, як от експрес-тестування на ВІЛ, майстер-класи з правильного надягання презервативів, лекції з безпечного сексу, роздача презервативів розгорнулись в Креативному просторі AHF Ukraine у рамках Українського тижня моди (UFW).

Символічну естафету з профілактики ВІЛ/СНІД Київ передасть Нью-Йорку, де під час Нью-Йоркського тижня моди ( з 9 по 16 лютого) також розгорнуться активності від AHF. Під спільним гаслом «Завжди в моді» («Always in Fashion») модники України та США  об’єднаються в протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

 

Інформація для ЗМІ:

Наталя Красненкова 067 465 54 26krasnenkova@prhouse.com.ua,

Наталя Богачова 067 509 76 36,

Ірина Василенко 050 133 21 34

***

Довідка: Міжнародний день презерватива відзначається в Україні 5-ий рік поспіль. У цей день в 39 країнах світу проходять інформаційно-просвітницькі заходи, на яких закликають до профілактики ВІЛ/СНІД та захисту під час статевих контактів. 

Усього з 1987 року в Україні зареєстровано 297 422 випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 41 706 осіб. 132 714 осіб з ВІЛ-інфекцію перебувають під медичним наглядом.

Найвищі рівні поширеності ВІЛ-інфекції реєструються в Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській областях, а також у м. Києві. Головним шляхом передачі ВІЛ є статевий. Останніми роками в Україні переважна більшість людей інфікується ВІЛ саме через незахищені статеві контакти (без використання презерватива). Значна кількість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються серед людей віком від 25 до 49 років. Спостерігається тенденція до зростання нових випадків інфікування ВІЛ серед людей старше 50 років.

Фундацію AHF – AIDS Healthcare Foundation було створено у 1987 в місті Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, члени якого намагалися полегшити страждання людей, що були приречені на смерть від СНІДу. Натепер, в рамках реалізації комплексних медичних  програм, AHF спільно з партнерами надає догляд, лікування та послуги більш ніж для 680 000 пацієнтів, що живуть з ВІЛ у 39 країнах Африки, Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF у боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі. У 2015 році послугами з тестування на ВІЛ в рамках глобальної програми тестування AHF скористалися 3 826 649 осіб, було виявлено 113 947 позитивних результати. Більша частина тих, хто отримав позитивний результат тесту, вже зв’язана з лікуванням. Це означає, що у 30-денний термін клієнт звертається до медичної установи, де йому призначають лікування ВІЛ-інфекції.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
ТОП Новость
11/09

Щербенко Арт Центр оголошує список фіналістів сьомого конкурсу молодих українських художників МУХі 2019 Міжнародна експертна комісія оцінила подані заявки від українських художниць та художників. За ...

10/09

 АРТ-РЕЗИДЕНЦІЯ «СЕМАНТИЧНИЙ СЮРРЕАЛІЗМ У ПРОСТОРІ ПОСТМОДЕРНІЗМУ СЛАВУТИЧА» 09-15 вересня 2019 р., м.Славутич, Київська область, Україна Проект реалізується КП «Агентство ...

Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **