Наверх
Меню
Меню
Событие
24/02
Українські митці допоможуть будинкам для людей похилого віку
in art 4.jpg
in art 4.jpg
in art 3.jpg
in art 3.jpg
in art 5.jpg
in art 5.jpg
in art 4.jpg
in art 3.jpg
in art 5.jpg

Українські митці допоможуть будинкам для людей похилого віку

24 лютого у столичному арт-просторі «Золотое Сечение» (вул Л.Первомайського, 4) відбудеться благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва White Box. Мета торгів – допомога будинкам для людей похилого віку Київської області, які на даний момент знаходяться у занедбаному стані.

Свої роботи на аукціон виставлять найвідоміші сучасні українські автори. Серед них: Олександр Ройтбурд, Максим Мамсиков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші.

Загальна кількість лотів – близько 50 робіт.

Робота Тіберія Сільваші

Ініціатор аукціону – Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо». Співорганізатор торгів – аукціонний дім «Золотое Сечение».

Проект реалізується у рамках глобальної програми «Гідна старість», мета якої – поліпшити умови перебування у будинках для людей похилого віку.

«Мова йде не про пряму фінансову допомогу, а про конкретні дії. Наприклад, закупити нові ліжка, адже старим понад 50 років. Забезпечити будинки престарілих новим посудом, оскільки зараз їх мешканці їдять із залізних мисок. Встановити кнопки виклику медперсоналу для кожного жителя будинку, зробити ремонт приміщень, закупити засоби гігієни і так далі», – уточнює директор фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

«Благодійність через мистецтво – норма для цивілізованих країн. І ми раді, що українські автори також висловили бажання допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Оскільки аукціон носить благодійний характер, стартові ціни на всі лоти буде занижено. Ті, кому близькі мистецтво та співчуття, зможуть зробити свої ставки 24 лютого на живому аукціоні», – підкреслює співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Олексій Василенко.

Робота Олександра Ройтбурда

Онлайн-аукціон представлених лотів пройде через додаток One Day Auction (ODA) та розпочнеться за тиждень до живих торгів – 17 лютого. Додаток можна безкоштовно скачати у Apple Store і Google Play.

Організатори обіцяють: намічені торги – це лише перший захід у низці арт-івентів, покликаних допомогти будинкам для самотніх людей похилого віку.

Реєстрація на аукціон пройде за телефоном +380442358125, на сайті http://whitebox.org.ua або у залі експозиції.

 

Довідка

МБФ «Давай допоможемо»:

Заснований у 2015 році. Місія фонду – допомагати тим, хто опинився у важкій ситуації, і залучати до цього якомога більше людей. Фонд працює за чотирма напрямами: допомога самотнім літнім людям у будинках престарілих, дітям-сиротам, окремим категоріям хворих людей та тваринам у притулках. Серед успішно реалізованих фондом проектів – всеукраїнський проект Black Box, метою якого є допомога людям вадами зору. Black Box було визнано найкращим інноваційним проектом на всеукраїнських конкурсах «Ukrainian Event Awards» та «Благодійна Україна – 2015».

У 2017 році Фонд започаткував масштабну благодійну програму «Гідна cтарість», у рамках якої поступово покращуватиме життя самотніх літніх людей в будинках престарілих Київщини.

АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +127
комментарии
Календарь
21/09

                                             «Амбівалентність». Віктор ...

21/09

«Спогад про Санторіні»   Виставка «Спогад про Санторіні» - це відлуння 10-річного «санторінського» періоду життя українського художника Сергія Олексюка. 12 ...

24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **