Наверх
Меню
Меню
Событие
03/03
У Національному заповіднику «Софія Київська», а саме у брамі Заборовського, яка вважається одним з кращих зразків українського бароко, зведена у XVIII столітті, відбудеться виставка картин та фотографій - «Місця сили»
in art 1.jpg
in art 1.jpg

У Національному заповіднику «Софія Київська», а саме у брамі Заборовського, яка вважається одним з кращих зразків українського бароко, зведена у XVIII столітті, відбудеться виставка картин та фотографій - «Місця сили»

З 3 по 17 березня у Національному заповіднику «Софія Київська», а саме у брамі Заборовського, яка вважається одним з кращих зразків українського бароко, зведена у XVIII столітті, відбудеться виставка картин та фотографій - «Місця сили».

«На виставці глядач матиме змогу побачити серії робіт, двох молодих та талановитих митців, що живуть та працюють в Києві. Автори діляться з глядачами своїми улюбленими та загадковими «святими місцями», деякі з них досить легко впізнати, інші майже неможливо знайти,вони, ніби, сховані в паралельних світах», - говорить куратор виставки, Дмитро Струк.

Сергій Середа - український фотограф, який народився та виріс у степах Приазов'я. З дитинства захоплювався природою та її зображенням. В дорослому житті ці захоплення отримали розвиток: біолог за освітою, Сергій багато часу віддає художній фотографії.

У своїх роботах, використовуючи прийоми класичної та альтернативної фотографії, цей фотохудожник показує красу звичайних та повсякденних речей, дивну магію давно знайомих місць. Його роботи наче переносять глядача у просторі та часі, дозволяють по-іншому побачити те, повз що проходш кожен день, не помічаючи, затамувати подих та заново відкрити для себе відомі місця. Одним із секретів є використання в роботі автентичних камер, матеріалів та технік різних епох, починаючи з 20-х років 20-го сторіччя.

Jovanna Dzyadyk - українська художниця, народилася в Тернополі, має польсько-американське коріння. Дідусь називав її Джованною і всіляко заохочував до творчості. І що ж – його Джованна в 13 років стає ілюстратором дитячих книг та журналів, починає писати вірші, бере участь у розмаїтті конкурсів та виставок.

Матеріал, з яким вона працює, – легкий, повітряний, тендітний, але з нього так непросто мережити думки. Ні, не на папері, а … папером. Зовсім недавно відбувся переїзд до столиці у доросле життя, де був коледж легкої промисловості та Київський Національний економічний університет, перемога в міжнародному конкурсі «Печерські Каштани». Життєве кредо художниці – «Немає нічого неможливого».

«Я коли вирізаю картину з паперу, я відчуваю, що наче дихаю через папір, це неймовірні відчуття.., часом малюю ескізи і наспівую якусь мелодію, потім народжуються слова… Мистецтво немає меж! Сподіваюсь, що моє мистецтво зробить вас щасливими. Хочу та мрію, щоб у Львові, і в Полтаві, і в Дніпрі, і в Харкові, і в Києві люди побачили та відчули моє мистецтво», - говорить художниця.

Офіційне відкриття відбудеться в п’ятницю, 3 березня о 18.00.

Сюрпризом відкриття виставки «Місця сили» буде виступ загадкої етно-співачки ILLARIA.

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +124
комментарии
Календарь
20/05

20 травня о 12:00 у Національній опері України відбудеться четверта зустріч проекту «Оперний салон». Гостею недільного матіне стане Олена Бєлкіна, яка успішно співпрацює із такими відомими ...

21/05

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» в рамках програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2018 презентує проекти львівських художників: Петро Сметана. «Сажа» ...

21/05

  22.05-12.06.2018 За підтримки Adamovskiy Foundation В рамках програми Kyiv Art Week АНТИУТОПІЧНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ  «Серед Невідомості» Дарина Мо Мот (Україна) Рафаель ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **