Наверх
Меню
Меню
Событие
10/03
Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє проект "Чемодан Троха"
trokh.jpg
trokh.jpg
P70215-230131.jpg
P70215-230131.jpg
trokh.jpg
P70215-230131.jpg

Культурна лабораторія EDUCATORIUM представляє проект "Чемодан Троха"

10 березня культурна лабораторія EDUCATORIUM відкриває виставку творів фотографа і художника Миколи Троха «Чемодан Троха». Виставка представить оригінальні світлини, колажі, картини у авторській техніці, створені у різні роки, а також  аналогові та цифрові фото-слайди автора.

 

«Творчі пошуки Миколи Троха межують із новаторством фотографів Німеччини і Австрії 20-х років ХХ ст. Андеграундний та часом гротесковий спосіб життя Троха, його естетичні погляди знайшли відображення у його творах. Унікальність «трохівського» бачення саме в тому, що його власний стиль формувався поза часом, автономно-емпірично. Пізніше роботи Миколи вплинули на ту постдепресивну проекцію його колег, які творили в автентичній атмосфері свій обов'яково-залежний "індастріал-смоук" - дим, через який, власне, й проглядалося щось на кшталт зародків і поп-арту, й пост-модерну...

На фоні стрімко зростаючого інтересу до фотографії, коли навіть аматорам доступні суперсучасні цифрові технології, твори Троха являють собою символічний зріз епох між феєричним комунізмом та диким капіталізмом у соціальному плані. Вважається, що найбільша технічна проблема сучасності – це збереження інформації. Фотофіксація людей, предметів та подій, безперечно, один із найдоступніших способів вирішення цієї проблеми. «Чемодан ТРОХА» – алегоричний погляд на ситуацію, що склалася «на ринку збереження пам’яті»  – далеко не після кожного митця залишається «чемодан»…», - каже куратор виставки Олександр Кочубей.

Творчий спадок Миколи Троха вже став хрестоматійним і вивчається у вищих фотошколах та студіях світу. Оригінальні твори Майстра становлять культурно-мистецьку, історичну та музейну цінність.

Микола Трох – київський фотограф і художник, близький до кола «Паризької комуни». Народився у 1961 році у Любомлі Волинської області. Закінчив Львівський університет ім. Івана Франка (філологічний факультет). Автор 5 персональних та учасник понад 30 групових виставок в Україні, Чехії, Німеччині, Латвії, США. У 1991 році був визнаний найкращим художником в Україні. Помер у 2007.

Виставка триватиме з 11 по 26 березня. 
Відкриття виставки: 10 березня о 19:00

Вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія «EDUCATORIUM».

Вхід вільний. 18+

Куратор: Олександр КОЧУБЕЙ

комментарии
Календарь
06/03

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку  емалей Оксани Стратійчук (Україна) та живопису Володимира Зленка (Білорусь) КОРОТКА ЗУСТРІЧ «Коротка зустріч» ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **