Наверх
Меню
Меню
Событие
16/03
LERA LITVINOVA GALLERY представляють: виставку весняного живопису Анастасії Крайневої «Ver Novum»
умытые дождём 100х140 мал.jpg
умытые дождём 100х140 мал.jpg
Мій друг вітер_180х180, х.м., 2016.jpg
Мій друг вітер_180х180, х.м., 2016.jpg
Пока-ты-спал-110х161, п.о, 2104.jpg
Пока-ты-спал-110х161, п.о, 2104.jpg
Зимний-сон-70х100.jpg
Зимний-сон-70х100.jpg
умытые дождём 100х140 мал.jpg
Мій друг вітер_180х180, х.м., 2016.jpg
Пока-ты-спал-110х161, п.о, 2104.jpg
Зимний-сон-70х100.jpg

LERA LITVINOVA GALLERY представляють: виставку весняного живопису Анастасії Крайневої «Ver Novum»

LERA LITVINOVA GALLERY представляє виставку весняного живопису Анастасії Крайневої «Ver Novum»

16 березня – 16 травня 2017 року

16 березня о 18.30 в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться урочисте відкриття нового вражаючого проекту, а саме виставки яскравого живопису Анастасії Крайневої «Ver Novum».

На що схоже прибуття весни? Нові надії та сподівання дарують приємне хвилювання, душа та квіти зацвітають, а в повітрі відчувається гармонія. Радість від початку нового дня, дедалі тепліші вечори і безліч натхнення. Людині не потрібен календар, щоб відчути її – весну…

Ver Novum – це пробудження від зимового сну, те відчуття, яке надихнуло Анастасію Крайневу присвятити цілу серію робіт цій прекрасній порі року. Кольорові плями та яскраво виражені сліди від пензля дарують абсолютне відчуття радості та задоволення від життя. На полотнах художниці, фігуративні образи з’являються та розчиняються в абстрактності, що справляє несподіване враження на глядача.

Анастасія Крайнева учасниця різноманітних українських та міжнародних виставок та пленерів. Її роботи знаходяться в галереях та приватних колекціях України та за кордоном. Автор працює в техніці «імпасто», де застосовується густе, соковите нанесення фарби на полотно, що надає її роботам вражаючого ефекту, який одразу захоплює всю увагу від початку до кінця. В минулому до такої техніки звертались такі видатні митці, як Поль Гоген, Вінсент ван Гог та Анрі Матіс. Використовуючи їх досвід, Анастасія винайшла свій унікальний стиль.

Це художниця, яка надзвичайно контактує з кольором. Вона позичає в природи не помітні на перший погляд барви, заряджає їх енергією та проявляє в своєму мистецтві. Мислячи не лініями, а кольоровими площинами, вона створює свою, майже завершену версію світу, який нас оточує.

Леонора Янко, директор Lera Litvinova Gallery, говорить: «Сьогодні так важливо знайти в собі сили мріяти та йти далі попри всі негаразди. Роботи Анастасії Крайневої знаходять свій відгук в свідомості людей незалежно від віку, статі чи соціального положення. Піднесеність та спокій – це те, що потрібно кожній людині…»

Ver Novum – це запрошення почати щось нове, адже весна це час для життя! Не забудьте прийти за натхненням в Lera Litvinova Gallery. Організатори обіцяють атмосферу справжнього весняного свята!

Додатковою урочистою подією стане святкування десятої річниці партнера Lera Livinova Gallery -  автоцентру Акура Центр Київ. Гості матимуть можливість пройти безкоштовний тест-драйв авто.

Також, в Lera Litvinova Gallery можливо побачити роботи інших відомих авторів, таких як Johnny Crack, Лера Літвінова, Наталія Папірна, Олексій Кулаков, Леонід Заборовський, Валерій Франчук, Ольга Глумчер, Ката Рудакова, Сергій Піскунов, Реана Малевіч, Валерія Тарасенко, Аліна Гаєва, Саша Q, Ганна Васильєва, Семен Щербина, Олена Пронькіна, Наталія Корф-Іванюк, Олексій Іванюк, Лесь Панчишин, Ганна Криволап, Антон Гудзікевич, Уляна Нешева, Володимир Чірков.

Адреса: Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00. Вхід на виставку вільний.

Контакти організаторів для комунікації зі ЗМІ та придбання робіт:

www.llitvinova.com

e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com 

тел. 050 033 33 17

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **