Наверх
Меню
Меню
Событие
25/04
В Ужгороді відбудеться загальнонаціональний мистецький конкурс для студентів
AFISHA (1).jpg
AFISHA (1).jpg

В Ужгороді відбудеться загальнонаціональний мистецький конкурс для студентів

З 25 по 29 квітня 2017 року в обласному центрі Закарпаття – місті Ужгороді пройде ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису “Срібний мольберт”, до участі в якому запрошуються студенти мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації.

 

 

Організатор конкурсу – культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

 

 

“Одним із завдань фундації є підтримка мистецької молоді, сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл України. Окрім того, ми маємо за мету популяризувати та стимулювати розвиток сучасного українського мистецтва. “Срібний мольберт” – це один із наших проектів, який дозволяє реалізувати ці завдання”, – підкреслює засновник фундації Brovdi Art Роберт Бровді. 

 

 

Відповідно до умов конкурсу, у “Срібному мольберті” можуть взяти участь студенти 2-6 курсів, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «дизайн».

 

 

Авторитетне журі конкурсу оцінюватиме роботи учасників у трьох номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». На виконання робіт у кожній номінації відводиться один конкурсний день (6 годин).

Організатор конкурсу забезпечує безоплатне проживання та харчування учасників, надає локацію та матеріали для виконання конкурсних робіт, а також гарантує культурно-екскурсійну програму.

За результатами творчого змагання журі визначає трьох переможців у кожній номінації. Призовий фонд: І-е місце – 15 000 грн., ІІ-е місце – 10 000 грн., ІІІ-е місце – 5 000 грн.

 

 

Дати подачі заявок-анкет до участі – з 20 березня по 18 квітня. Умови попереднього відбору та реєстрація учасників здійснюється онлайн на сайті molbert.brovdi.art

Усі конкурсанти отримають сертифікати учасників та подарунки. Роботи молодих митців будуть надруковані у каталозі проекту.

“Срібний мольберт” проводиться вдруге поспіль. Минулого року у  мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22 вузів 13 регіонів України (детальніше див. на https://molbert.brovdi.art/2016/)

 

Довідка про Brovdi Art:

Brovdi Art – культурно-мистецька фундація, яка має на меті  формування сучасного арт-простору, втілення інноваційних творчих ідей та проектів.

Фундація ставить перед собою завдання  створити якісну, цікаву та доступну платформу, яка поєднуватиме класичне й сучасне мистецтво, живопис і скульптуру, експозицію та перформанс, новітні мультимедіа і традиційний екскурс, культурно-пізнавальний контент і якісне дозвілля.

Профіль діяльності Brovdi Art – сприяння творчій діяльності митців, пошук та підтримка молодих талантів; заснування художніх музеїв, експозицій і галерей; організація конкурсів, виставок, пленерів, майстер-класів; популяризація класичного та сучасного образотворчого мистецтва. Крім того, інформаційна та культурно-просвітницька діяльність у мас-медіа та соціальних мережах.

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **