Наверх
Меню
Меню
Событие
30/03
Проект "Припущення" групи GAZ
Lem_gaz2.jpg
Lem_gaz2.jpg

30 березня 2017 року в галереї ДЗИГА відбудеться відкриття проекту "Припущення" групи GAZ

Сьогодні світ існує в умовах постійних змін. Прогнозувати те, як він буде виглядати завтра практично неможливо. Це дратує та викликає інтерес. Ми спостерігаємо за тим як діляться сфери впливу, сторонні і водночас дієві особи процесу, в якому вибудовується стратегія розподілу влади. І наважилися створити, припустити, свою новітню мапу світу, за власними принципами.

Перед вами сім її рівних частин, сім нових союзів із оригінальними геральдичними символами – це наше припущення можливих глобальних трансформацій території. Сталі символи,насправді, тільки тосуються, політики ховаються під масками, хто вовк, а хто вівця,

Все складається з банальних речей, і саме ці, відфільтровані цивілізацією предмети, ми  зробили символами нових територіальних утворень. Кожний предмет має свою систему значень та сенсів, вони дуже суперечливі - з одного боку ними можна знищити, а з іншого - створювати – набір у кожного свій. Треба тільки зробити вибір- чи доречно вивішувати трофеї завойовників? 

Ми граємо в гру  - складаємо частини пазлу. Пропонуємо новий вигляд світу... припускаємо....

 

Учасники: Олексій Золотарьов, Василь Грубляк, Даніл Шуміхін.

 

 

 

комментарии
Календарь
06/03

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку  емалей Оксани Стратійчук (Україна) та живопису Володимира Зленка (Білорусь) КОРОТКА ЗУСТРІЧ «Коротка зустріч» ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **