Наверх
Меню
Меню
Событие
12/04
Nebo Art Gallery презентує персональний проект Олени Кузнєцової "Гравітація"
Афиша проекта «Гравитация» в Nebo Art Gallery. Открытие 12 апреля.jpg
Афиша проекта «Гравитация» в Nebo Art Gallery. Открытие 12 апреля.jpg

Nebo Art Gallery презентує персональний проект Олени Кузнєцової "Гравітація"

Nebo Art Gallery презентує персональний проект Олени Кузнєцової "Гравітація"

Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персонального проекту Олени Кузнєцової "Гравітація". В експозиції проекту будуть представлені абстрактні роботи, що відсилають до космічної тематики. Відкриття виставки збігається із Всесвітнім днем ​​космонавтики.

Київська художниця Олена Кузнєцова послідовно продовжує мистецькі дослідження безпредметного живопису та кольору як самостійної сутності. Абстракція вибудовує альтернативні простори, що відводять погляд глядача у нескінченність Всесвіту. За великими мальовничими елементами, при зміні масштабу проявляються нові рівні, якими можна пересуватися як всередину, так і назовні.

Осмислюючи процеси гравітації як сили тяжіння, що присутня в будь-якій точці Космосу, художниця створює серію робіт, які балансують на межі з антітектонічностью, – використовуючи особливості матеріалу, досягає то ефекту стабільності та жорсткості, то створює відчуття нестійкості та невагомості. Сили гравітації дозволяють створити роботу без чітко визначеного верху та низу, що знову відсилає нас до космічних пейзажів – простору, в якому напрям – поняття відносне.

12 квітня – 9 травня 2017

Відкриття: 12 квітня о19:00

Проект «Гравітація» буде представлений до 9 травня включно.

Вхід вільний

Адреса: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)

 

Олена Кузнєцова народилася в 1986. У 2008 закінчила КНУБА за фахом «Образотворче мистецтво». З 2007 року працює в жанрі абстрактного живопису та вивчення кольору. З 2007 по 2010 була учасницею Контемплятивної школи живопису Анастасії Борониної (Санкт-Петербург); в 2010 – Студії Миколи Шкарапути. 2014 – 2015: випускниця Школи сучасного мистецтва при Інституті проблем сучасного мистецтва; Школи візуальних комунікацій; Нової Художньої Школи (Київ). Веде активну виставкову діяльність. В 2016 персональні проекти відбулися в Музеї історії Києва, галереї Spivakovska Art: Ego. Брала участь в групових проектах в Мистецькому Арсеналі, Інституті проблем сучасного мистецтва, галереї Карась та інших. Живе та працює в Києві.

Nebo Art Gallery заснована в Києві у 2010 році. Галерея веде активну виставкову діяльність та спеціалізується на сучасному мистецтві. У колекції представлені роботи художників з України, Росії, Білорусії, Грузії, Нідерландів і Америки. За роки існування галерея стала своєрідною платформою для створення цілого переліку автономних проектів, об'єднаних загальним творчим процесом: Nebo BookLab Publishing – видавництво, яке займається випуском художньої літератури для дітей та книг про мистецтво; Nebo Art School – освітній проект, який об'єднав художню школу і лекторій різних тематичних напрямків (історія мистецтва, всесвітня історія, історія літератури, кінематографу, класичної музики). Також в галереї працюють дизайн бюро, книжкова крамниця та багетна майстерня.

 

комментарии
Календарь
20/05

20 травня о 12:00 у Національній опері України відбудеться четверта зустріч проекту «Оперний салон». Гостею недільного матіне стане Олена Бєлкіна, яка успішно співпрацює із такими відомими ...

21/05

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» в рамках програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2018 презентує проекти львівських художників: Петро Сметана. «Сажа» ...

21/05

  22.05-12.06.2018 За підтримки Adamovskiy Foundation В рамках програми Kyiv Art Week АНТИУТОПІЧНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ  «Серед Невідомості» Дарина Мо Мот (Україна) Рафаель ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **