Наверх
Меню
Меню
Событие
06/04
Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїvartschool»
АФИША.jpg
АФИША.jpg

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїvartschool»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїvartschool»

6 квітня о 19.00 в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» відбудеться офіційне відкриття проекту «Kyїv art school», який передбачає проведення виставкових заходів в період з 2017 до 2020 року.

Мета  проекту - пригадати столітню історію заснування Української академії мистецтв та зробити серію ретроспективних виставок знакових київських художників сучасності, які отримали професійну мистецьку освіту в Києві.

«Кожен новий мистецький проект – це ніби цеглина, яка має величезне значення в розбудовуванні нашої власної культури. Мене тішить той факт, що є люди, які ініціюють подібні заходи, а ми маємо за честь виступити в ролі партнерів. Приємно було дізнатися, що в рамках проекту будуть представлені експозиції художників, творчістю яких я захоплююся особисто. Завдяки їх особливому таланту «Kyїv art school» обов’язково матиме успіх»коментує Анна Насіковська, креативний директор групи компаній DIM.

Проект відкриється великою персональною виставкою відомого художника-абстракціоніста – Петра Лебединця, що добре відомий як в Україні так і закордоном. Митцю на зламі ХХ—ХХІ століття вдалося вдихнути нове життя у традиції європейського не фігуративного мистецтва.


«Творчість Петра Лебединця відома соковитими фарбами, гармонією кольорів, загальною мелодикою композиції, його картини випромінюють відчуття нестримної, майже космічної енергії, їм притаманні широкі мазки та рельєфна фактура, художник зводить колір в абсолют і звільняє його від форми і сюжету», - говорить куратор проекту Дмитро Струк.

 У наш час, коли багато майстрів Contemporary Art створюють твори, що передають відчуття тривоги і страху, Лебединець уникає драматичних колірних поєднань, особливо чорного, завдяки чому не руйнується позитивна образність його життєрадісних по духу картин. І в цьому їхня особлива чарівність та привабливість.

«В усі часи мистецтво було найпотужнішим поштовхом розвитку культури. Приємно усвідомлювати, що роботи наших художників відоміне лише в Україні, а й далеко заїї межами. Громадська ініціатива «Друге дихання» з радістю долучилася до організації даного проекту, щоб дати можливість киянам та гостям столиці ознайомитися з творчістю митців»,- зазначила співорганізатор проекту, автор громадської ініціативи «Друге дихання» Вікторія Джарти.

В рамках проекту в «Музеї історії Києва», організатори запланували серію зустрічей та творчих вечорів з київськими художниками, галеристами та мистецтвознавцями.

Співорганізатор - Громадська ініціатива Вікторії Джарти«Друге дихання», Генеральний партнер – будівельно-інвестиційна компанія «ДІМ», освітній партнер – DEC Education, гастрономічний партнер офіційного відкриття виставки Галицька ресторація Lemberg, Fashion-партнер заходу - бренд бездоганних чоловічих сорочок MaryMaks.

Відкриття виставки – 6 квітня о 19:00, вхід за запрошеннями в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7)

комментарии
Календарь
25/02

МВЦ Музею історії міста Києва та Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) представляють арт-проект «ПОГЛЯД КРІЗЬ ЛАШТУНКИ» Українська асоціація жіночих ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **