Наверх
Меню
Меню
Новость
10/04
Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїv art school»
Петр и гости.jpg
Петр и гости.jpg

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїv art school»

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» представляє проект «Kyїv art school»

6 квітня в «Музеї історії Києва» відбулась презентація проекту «Kyїv art school», в рамках якого відкрилась велика персональна виставка відомого абстракціоніста – Петра Лебединця. Художник добре відомий в Україні та Європі, проект передбачає проведення виставкових заходів в період з 2017 до 2020 року.

Мета  проекту - пригадати столітню історію заснування Української академії мистецтв та зробити серію ретроспективних виставок знакових київських художників сучасності, які отримали професійну мистецьку освіту в Києві. Благодійною та соціальною складовою частиною проекту є поповнення фонду музею роботами київських художників, що живуть працюють в столиці на перетині тисячоліть.

«Щира подяка музею та куратору за можливість стати частиною історії та відкрити персональною виставкою проект «Kyїv art school», і приємно, що одна з моїх картин поповнить фонд нового музею. Здається, «Музей історії Києва», єдиний музей збудований за 25 років незалежності в столиці? Хочу вірити що в Україні, вже в найближчі роки з’являться нові музеї та арт-фундації , що представлятимуть нашу країну та митців на світовій арені»,- говорить Петро Лебединець.


«Хочу висловити свою повагу художнику за те, що він розділив цінності та ідею проекту, став першим його учасником, та подарував «Музею історії Києва» одну з робіт, представлених на виставці. Окремі слова вдячності висловлюю гостям відкриття, колегам та партнерам, що підтримали ідею та допомогли втілити мої задуми в життя» - зазначає куратор проекту Дмитро Струк.

На відкриття виставки завітало більше 200 гостей, художники та підприємці, колекціонери та громадські діячі, представники дипломатичного корпусу та ЗМІ.

Слова підтримки проекту висловили ректор «Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури» - Андрій Володимирович Чебикін та відомий мистецтвознавець, автор книги «Українці на венеціанській бієнале: сто років присутності» - Олег Сидор - Гібелінда.

«Відкриття виставки Петра Лебединця стало чудовим стартом проекту «Kyїv art school». Ми раді, що кожен бажаючий зможе насолодитися яскравими роботами художника та вiдшукати в кожній з них глибокий сенс. Попереду ще багато цікавих експозицій наших київських митців, отже, і чудових приводів відвідати музей», - коментує Анна Насіковська, креативний директор групи компаній DIM.

В рамках проекту в «Музеї історії Києва», організатори планують серію цікавих зустрічей та творчих вечорів з київськими художниками, галеристами, колекціонерами, кураторами та мистецтвознавцями.

Виставка Петра Лебединця триватиме до 23 квітня, щиро запрошуємо киян та гостей столиці завітати до «Музею історії Києва», 3-й поверх, (вул. Б. Хмельницького, 7).

 

Фотографії відкриття надані Костянтином Крупським

Співорганізатор - Громадська ініціатива Вікторії Джарти «Друге дихання», Генеральний партнер – будівельно-інвестиційна компанія «ДІМ», освітній партнер – DEC Education, партнер здорового відпочинку – фітнес-центр SOFIYSKIY, fashion-партнер заходу - бренд бездоганних чоловічих сорочок MaryMaks. Гастрономічним партнером офіційного відкриття виставки стала Галицька ресторація Lemberg.

 

 

 

комментарии
ТОП Новость
19/05

15 травня 2018 року в ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо» презентували виставку форуму «СлободаКульт». Експозиція налічує близько 60 робіт, які знайомлять ...

18/05

15 травня 2018 року в мистецькому просторі ILKO Gallery презентували головну виставку форуму «СлободаКульт», що показує сьогодення Слобожанщини через різні прояви мистецтва. Експозиція ...

Календарь
20/05

20 травня о 12:00 у Національній опері України відбудеться четверта зустріч проекту «Оперний салон». Гостею недільного матіне стане Олена Бєлкіна, яка успішно співпрацює із такими відомими ...

21/05

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» в рамках програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2018 презентує проекти львівських художників: Петро Сметана. «Сажа» ...

21/05

  22.05-12.06.2018 За підтримки Adamovskiy Foundation В рамках програми Kyiv Art Week АНТИУТОПІЧНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ  «Серед Невідомості» Дарина Мо Мот (Україна) Рафаель ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **