Наверх
Меню
Меню
Событие
20/04
«Культурний код. Франція» у дизайні нової формації: до Києва завітає французький дизайнер Маталі Крассе (Matali Crasset)
in art 1.jpg
in art 1.jpg

«Культурний код. Франція» у дизайні нової формації: до Києва завітає французький дизайнер Маталі Крассе (Matali Crasset)

«Культурний код. Франція» у дизайні нової формації: 20 квітня до Києва завітає французький дизайнер Маталі Крассе (Matali Crasset)

У межах культурно-освітнього проекту «Культурний код. Франція» міжнародного фестивалю «Французька весна» до Києва завітає французький дизайнер нової формації Маталі Крассе (Matali Crasset). 20 та 21 квітня майстер проведе для українських колег унікальний воркшоп-дискусію «Французький інтер'єр в деталях. Дизайн об'єкта від ідеї до реалізації» та лекцію «Дизайн і прагматизм».

Маталі Крассе змінює предметне середовище повсякденного існування людини за допомогою своїх проектів. Вона постійно досліджує нові можливості в дизайні і створює предмети, які відповідають нашим фундаментальним потребам бути вільними, яким притаманна модульність та функціональна гнучкість.

Це неймовірна можливість зустрітися, поспілкуватися, подискутувати з майстром, дізнатися її думку про Ваші роботи й почути найцінніші поради ...

Схожого досвіду годі шукати!

Довідково

Маталі Крассе (Matali Crasset) – офіцер ордена Мистецтв і літератури, нагороджена національним французьким орденом «За заслуги». Роботи Маталі включені до постійної експозиції провідних світових музеїв – МОМА (New York) і Центру Помпіду (Paris). У 2006 році журі «Меблевого салону Парижа» присудило Маталі Крассе титул «Творець року», визнавши її однією з найсильніших особистостей французького дизайну.

«Культурний код. Франція» – культурно-освітній проект, створено спільно з Фондом сприяння розвитку мистецтв і Європейської Школою Дизайну в рамках фестивалю «Французька весна», за підтримки і сприяння Посольства Франції в Україні та Французького Інституту в Україні. Мета проекту: популяризація історії, витонченості, краси та практичності дизайну й архітектури Франції за допомогою провідних діячів дизайну та архітектури.

Долучитися до участі у майстер-класі, який відбудеться 20.04 о 19:00, необхідно за попередньою реєстрацією:

https://goo.gl/Qo2v2Q

  • До 7 квітня у Вас є можливість приєднатися за найнижчою ціною – 450 грн.
  • Після 7 квітня вартість участі у майстер-класі становитиме 550 грн.
  • У день заходу – 650 грн.

Долучитися до участі у лекції необхідно за попередньою реєстрацією:

https://goo.gl/pBWqqe

Участь у лекції є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Кількість місць обмежена.

Детальна інформація:

(097) 657-42- 82 або (050) 811-03- 95

info.culturalcode@gmail.com

www.culturalcode.com.ua

Офіційні партнери:

Посольство Франції в Україні

Французький інститут в Україні

Glass Trösch

IZONE

AGT

MODUS

Prostir20

TOKIO Branding Agency

IQ Premium Engineering

Інформаційні та медіа партнери:

Styleinsider

Domus Design

Дом и Интерьер (Будинок та Інтер'єр)

SALON

PRIMA Interior

Oselya

HIS

ArchiBlog

Організатори:

Фонд сприяння розвитку мистецтв

Європейська Школа Дизайну

живопись
импрессионизм
современное искусство
Рейтинг +124
комментарии
Календарь
20/05

20 травня о 12:00 у Національній опері України відбудеться четверта зустріч проекту «Оперний салон». Гостею недільного матіне стане Олена Бєлкіна, яка успішно співпрацює із такими відомими ...

21/05

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» в рамках програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2018 презентує проекти львівських художників: Петро Сметана. «Сажа» ...

21/05

  22.05-12.06.2018 За підтримки Adamovskiy Foundation В рамках програми Kyiv Art Week АНТИУТОПІЧНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ  «Серед Невідомості» Дарина Мо Мот (Україна) Рафаель ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **