Наверх
Меню
Меню
Событие
21/04
Відверта вистава "Інтерв'ю з другом" від театру "Запорізька нова драма"
17858662_10154912294420860_137665298_o.jpg
17858662_10154912294420860_137665298_o.jpg

Відверта вистава "Інтерв'ю з другом" від театру "Запорізька нова драма"

ВПЕРШЕ - відверта вистава "Інтерв'ю з другом" від театру "Запорізька нова драма"

21 квітня о 19.00 у Запорізькому обласному центрі молоді (вул. Патріотична, 49) відбудеться прем'єра відвертої вистави про українську сексуальність від доктора філософії Люблінського університету.

Театр "Запорізька нова драма" продовжує працювати з текстами молодих українських драматургів. Цього разу разу ми обрали гостру та провокативну п'єсу львівського драматурга Андрія Бондаренко. Це - перший досвід роботи акторів з документальним текстом: адже, як говорить сам Андрій - в основі "Інтерв'ю з другом" лежить розповідь реального львів'янина. 

Головний фокус історії - історія знайомства Назара, "зайвої людини" і безробітного (стверджує, що працює на стройці) з проституткою Ірою на одній з львівських вулиць. У нього нема і не буде грошей, що "зняти" її, вона - поки не має замовлення, тож герої можуть спілкуватись. Де завершиться ця розмова з огляду на запропоновані обставини?

Про роботу над виставою розповідає режисерка, Анастасія Косодій: “Для мене “Інтерв'ю...” - це, перш за все, пошук мови. З самого початку я знала, що п'єса документальна, згодом навіть познайомилась з донором вербатіму (незабутня зустріч у просторі львівських генделей). П'єса Андрія монологічна, це довга розповідь про випите і викурене, маму, бабцю в Стрию, граматику замужніх женщін у фейсбуку, проститутку Іру і стосунки з нею — такі ламані і невдалі, ну і загалом про якесь катастрофічне невміння будувати стосунки, невміння говорити, формулювати ставлення одне до одного по-людськи. От і герой у виставі — постійно намагається знайти власну мову, але як?”

Обмеження у віці 18+

Вхід за благодійними внесками від 50 грн.

 

Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.  

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **