Наверх
Меню
Меню
Событие
27/04
В Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки Зінаїди Ліхачевої “dakini”
DSC05965.JPG
DSC05965.JPG

В Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки Зінаїди Ліхачевої “dakini”

Виставка Зінаїди Ліхачевої  "dakini" в рамках KyivArtWeek

У новій виставці “dakini” Зінаїда залишається вірною своєму об’єкту дослідження. Її робота присвяченаЖінці.

“Саме жіноча енергія є основою всього сущого завдяки своїй здатності давати життя”, –пояснює художниця.

Робота складається з двох частин. Перша – це інсталяція, що поєднала п’ять першоелементів: землю, вогонь, повітря, воду й ефір. Їх використовують і шанують у щоденному житті, а також під час особливих ситуацій, ритуалів як елемент процесів перетворення. П’ятий елемент не має форми, адже є трансцендентним. В інсталяції кожен з цих елементів художниця звела на вівтар у закритих, ізольованих просторах.

Другою складовою є відео, у центрі якого українські жіночі образи. Точкою відліку для створення роботи була Західна Україна, оскільки саме там художниця збирала матеріали впродовж останніх п’яти років. “Це особливий куточок землі, де духовна культура завжди була не частиною містичного переживання, а основою буття”, – пояснює вибір місця зйомок Зінаїда.

Роботою “dakini” автор продовжує дослідження фундаментальних емоційних основ духовної культури Жінки, доторкається до кордонів буття і небуття, що трансформуються в мистецтві і реальності, використовуючи можливості часу та простору.

Відкриття – у четвер, 27 квітня, о 18:00

Національний музей Тараса Шевченка (бул.Т.Шевченка, 12, Київ)

Виставка працюватиме з 27 квітня по 14 травня (крім понеділка і вівторка), з 10 до 18 години.

комментарии
Календарь
02/06

Художники Антон Карюк і Лєна Сіятовська, які працють з різними медіа, об'єднали свої роботи на папері у серію портретів. Абстрактні пастелі Антона Карюка втілюють емоційні характеристики різних людей. ...

20/06

СКУЛЬПТУРНИЙ ПРОЕКТ CORPUSCULUM II З 20 по 30 червня 2017 у київській галереї «ЛАВРА» відбудеться скульптурний проект CORPUSCULUM II, який вже вдруге представить роботи 35 митців, а саме ...

15/07

Друзі! Пропонуємо зустрітись з сучасним мистецтвом, за чашечкою кави та прослуховуючи мистецьку оглядову лекцію від Катерини Гончар! Цього разу поговоримо про так зване "актуальне мистецтво" ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **